Úvod » Aktuality

Třebíč si odvezla z půdy HSK dvojciferný výsledek

publikováno 02.11.2015

HSK Staré Brno vs HBC Slza Třebíč 11:2 (4:0, 2:0, 5:2)

Vstup do zápasu se domácím vydařil nadprůměrně. Ještě neskončila první minuta a do střelecké listiny se zapsal J. Šmarda (1:0) a o dalších 34 vteřin později rozvlnil síťku za hostujícím goulim D. Holub (2:0). Hosté byli zaskočeni rychlým ůvodem ze strany HSK, a aby toho na úvod nebylo málo inkasovali  v čase 2:43  3. branku z hole F. Emmera. Hra byla v režii domácích, kteří dokázali v zvýšit ještě v 1. třetině na rozdíl 4 branek a to z hole O. Šíra.

Ve druhé třetině se střelecky prosadil L. Zapletal a to hned 2 krát a posunul stav utkání na 6:0 po druhé třetině.

Z poslední části stojí za zmínku selhání domácích ve hře do zadu a inkasování 2 branek v rozmezí 17 vteřin. Tato kosmetická úprava se udála za stavu 10:0. Tečku dnešnímu představení dal F. Emmer (11:2)