Úvod » Aktuality

Vnitřní zápas HSK opanovala starší část mužstva

publikováno 27.11.2015

HSK Staré Brno “staří“ – HSK Staré Brno “mladí“ 4:1 (0:0, 4:0, 0:1)

Dne 26.11.2015 byla místo klasického trenálu na programu opět starobrněnská tradice, pořádaná jednou za půl roku, a to mač staří versus mladí. Většinou vyhrávají veteráni, ale tentokrát měli mladým co vracet, protože ti posledně triumfovali těsně 2:1 a rozhodující gól vstřelil pár sekund před koncem Jandas, který dnes mimochodem nastoupil za starý. Hodit voko došel také matador Baďa a z mladých mimo jiné Ovca a ještě jeden, jehož jméno neznám.

V tomto utkání (základní hrací doba 3x12 min) samozřejmě o nic nešlo, neslo se to v duchu obyčejného pouličního utkání mezi kamarády. Klasický sudí se této hry neúčastní a proto sem se toho musel ujmout já, ale příště bych to už rád přenechal někomu jinýmu, protože usledovat všechno na hřišti, zapamatovat si vše podstatný a k tomu eště hlídat čas, není žádná sranda.

Hrálo se tedy útočně na obou stranách a první třetina, která nakonec skončila bez gólů, patřila mladým. Ti neustále bušili do soupeře, ale na jejich útoku se možná také projevilo, že jim scházel nejproduktivnější střelec minulého ročníku Ondra. Ve druhé periodě se už hra začala dost vyrovnávat, ale senioři byli podstatně produktivnější a navíc jich bylo na střídačce o dva více. Dostali se do čtyřbrankového trháku, který zařídili dvakrát Sagi a jednou Roman15 a Tomas28. Z toho plyne, že mladým se zkrátka moc nedařilo bránit, ještě sice dokázali zkorigovat stav v poslední třetině z hole Filipa Emmera, ale na víc se už nezmohli. V ostatních případech dokázali vše dobře zabarikádovat zejména fotři Trocka a Gavec, potažmo gólman Chmel.