Úvod » Aktuality

HSK bodovalo na plastovém povrchu v Jihlavě proti Letcům

publikováno 14.03.2017

HBC Flyers Jihlava vs. HSK Staré Brno 3:8 (2:4, 0:1, 1:3)

Vyrovnané utkání, které bylo zajímavé od první minuty. V první třetině padlo více gólů než ve zbytku utkání.

HSK už vedlo 4:1, ale domácí ještě 3 vteřiny před koncem 1.třetiny snížili na 2:4.

Druhá třetina byla v režii domácích, kteří byli střelecky velmi aktivní. Ale co šlo na bránu zneškodnil ve formě chytající Chmel.

A tak se po vyhraném buly v útočném pásmu prosadili hosté (2:5) a to byl pověstný hřebík!

Závěrečná část měla za sebou 2 minuty a už se radoval po své individuální akci Zapletal (2:6). Do konce zápasu ještě padly 3 góly a skóre se zastavilo na konečných 3:8.

Krutý výsledek pro domácí, ale zasloužené body pro Brno!