Diskuze
Víte někdo kde je to hřiště ve Svitavách?
Nějaký má být kdž se projede rovno Svitavama,tak jak se projede přes železnici,zahnout doleva směrem k rybníku,snad to bude ono

Dresy vezmu, ale štulpny půjčím jen ty starý. Protože nechci mít ty nové s "obrovským logem sponzora" roztrhaný na hadry

To Chuang Li: Tome jak budeš mít vyřešenej problém, tak s tebou počítáme.Bojuj
To Leo: pěknej stan, ale moje kočeny by potřebovali spíš klec pro tygry

To Libra: Libro,od začátku jsme počítali, že pojedou oba gólmani, ale je opravdu potřeba říct, zda-li jedu nebo ne

To Libra: My jsme si vzpomněli,ale Tvůj mladej neměl čas se dva měsíce přihlásit jestli jede nebo ne.
To Maca:a můžeš vzít na turnaj i kočky

To Maca:http://www.campingaz-coleman.cz/chovatelske-potreby/stany-pro-kocky/
To Psotmen & Horry: dejte se dohromady zachlastáme příště

Čau borci chtěl jsem jet ale momentálně řeším trošku duležitější věci nemám čas ani náladu snad se to brzo vyřeší pozdrav Čuank Li
Nemuseli jste žádného gólmana shánět,stačilo si vzpomenout,že máte i dvojku!!Sponzor Libra

Má to nafocený,s fotbalem ještě nevím
Opět Jarova kulturní vložka, které všichni věří
Nicméně jdeš na fotbal??Švára je teď v Chorvatsku na jachtě a chytil 2 bílý žraloky kole 3 m,prý dost blízko pláže. Tak už se letos radši v moři koupat nebude.Chtěl je prodat do hospod,ale neuspěl




Jaro Svitavy-Lačnov, za kolejema doleva