Diskuze
Když jsem koukal jak to Mara balil, tak se ani nedivím

Pepo ten Chlumec

Rome a která je to píseň?

Jo fotky jsem poslal tomu, na koho mám mail

Chlapci,takže
se našel
.Nebudete tomu věřit,je to jak z Jarových historek. Mara mi při balení stanu zabalil foťák do podlahy stanu
. Takže kdyby někdo potřeboval zabalit do stanu třeba televizi,Mara mu pomůže.

Taky se připojuju ke gratulaci Mácovi k dnešnímu svátku.

pro Toma: buď si pošli registraci, vlevo dej přihlásit a poslat registraci, anebo máš na té ode mě login Tom28 a heslo Tomáš. (to si můžeš pak změnit)

Jééé Máco, všechno nejlepší k dnešnímu svátku, já si ani nevšiml

Pepa mě tak zblbl s tou písničkou, že už jsem si ju vypálil a poslouchám taky

Sagi prosím tě poraď mě jak se mám přihlásit mě to nějak nefakčí

Tady máte odkaz na chytrého zloděje
http://10nej.blogspot.com/2007_11_15_archive.html

Jo,ten borec vydržel chlastat 3 dny v tahu,hrát zápasy
a nemusel se ani jednou vysprchovat

Jaro, zapomněl jsi na maskota ze Svitav, jak s ním Monty hrál na schovku.
Horry Turnaj super,sele,klobásy,žebra pivo non-stop
Jinak v noci kosa jak hájzl.
Ve skupině 2 výhry je remíza 0:0 s posledními Eagls
No a čtvrtfinále jsme zahráli jak naši s Turkama
Pak jsme vyhráli o 5-8.místo a na nájezdy lehli o 5-6.místo
Jinak většina borců si spálila rypák od slunka

info info info
Tak to je fakt v prdeli,to musel zase někdo čornout jak Baďovi,že by Ústí?
A ještě ti naši fotbalisti,to je den jak vymalovanej.
A že mi nevyšel tiket už nemusím ani dodávat

Stoičkov mozna řadil,ale prohral vsechny zapasy.

Todde, prý řádil,ale v Burgasu na pláži

Myslím, že včera docela řádil Stoičkov





Leo,seš tak blbej nebo si nato hraješ?