Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
strana: 1... « 113114115116 117118119120
Osobní profil Trocka | 10.07.2008 13:48
Hoši co je?? Maca se Sagim maji dovolenou nebo co, ze to tady je tak mrtvy
Osobní profil maca20 | 09.07.2008 14:10
To Sagi: ty můžeš přestoupit max. do nějakého týmu co hraje ragby
Osobní profil maca20 | 09.07.2008 13:51
To Roman: jo, potřebují hostesku
Osobní profil Horryn@ | 09.07.2008 12:33
vv patek vydam tiskovy prohlaseni
Osobní profil Sagi | 09.07.2008 11:43
Já v pátek přestoupím do šaliny č.11.
Osobní profil Trocka | 09.07.2008 10:42
Přestupuju do Litvínova. Zlanařil mě Šlégr
Osobní profil Roman15 | 09.07.2008 8:19
Máco to je jaká soutěž?
Osobní profil Roman15 | 09.07.2008 8:19
Hory: ty děláš divadlo jak Hašek, co blbneš
Osobní profil maca20 | 09.07.2008 7:50
Horryna přestupuje do řeznictví,uzenářství Mazánek
Osobní profil Horryn@ | 08.07.2008 23:13
Dozvis se v pátek,proto je ta schuze
Osobní profil Roman15 | 08.07.2008 19:59
Hory, kam přestupuješ teda?
Osobní profil maca20 | 08.07.2008 15:50
To Horry: ok, ale dnes jdu s Jeldem na tenis,tak možná po, ale jsem na kole, takže nevím, jak to zvládnu.Kdyžtak bych se stavil zítra nebo ve čtvrtek popř.v pátek.Dám echo
Osobní profil Horryn@ | 08.07.2008 13:58
To Maca: stav se jak pojedes z hokmy pro tu racnu,mas tady za ni malou vysluzku
Osobní profil Horryn@ | 08.07.2008 13:56
Mimochodem s těma mladýma sme to zkurvili všichni,ale řeší se to až je všechno v prdeli.Nezlobte se na mě ale 2.narodka je SHIT.Radsi pudu hrat amaterskou florbalovou, nebudu hazet do hokejbalu takovy love za takovou uroven.
Osobní profil Horryn@ | 08.07.2008 13:31
Tak sem gay Rome.
Osobní profil Roman15 | 08.07.2008 12:26
kdo někam přestoupí, je gay
Osobní profil maca20 | 08.07.2008 10:27
Legie je objednaná na pátek v 18:00. Ještě by měl každý vědět, že je možnost přestoupit(možná hostovat,ikdyž nevím jestli z nižší do vyšší ligy to jde ) do Buldoků (samozřejmě i jinam).Bylo by dobré, kdyby někdo chtěl, aby o tom v pátek řekl
Osobní profil Tomas 28 | 08.07.2008 10:01
No Luki právě... asi někdo na svazu si mysí že to bude mít velkej vzestup hokejbal ale boužel není tomu tak asi všude.... doufám že si uvědomí že to zachvilku nebude mít kdo hrát...jinak ale na Buějky se vzpomíná nádherně ale taky vidíš kolk z nás u toho zůstalo--- moc ne.. jestli dobře počítám tak sme 3.....
Osobní profil Lukin87 | 08.07.2008 7:06
Nespadl jsem z Marsu jen píšu jak to je.
Tome: jj vím škoda no dřív to bývalo úplně někde jinde ten hokejbal když si vzpomenu na náš turnaj v Českých Budějovicích jak tam to tema malýma klukama žilo tak je to až neuvěřitelný kam se to dostalo.Furt větší a větší nároky a je po tom prd.
Osobní profil Sagi | 07.07.2008 21:39
Zdár pepí. To víš že jo. Už sem tady asi chyběl.
strana: 1... « 113114115116 117118119120

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz