Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
strana: 1... « 115116117118 119120
Osobní profil maca20 | 07.07.2008 9:50
Tak to uteklo, jak sviňa
Osobní profil Sagi | 07.07.2008 9:21
Vole byl sem pryč 11 dnů, myslíš že sem se narodil u Rodčildů nebo co abych byl na dovolené dva měsíce. Vaculík se utopil.
Osobní profil maca20 | 07.07.2008 8:36
To Sagi: to byla, ale krátká dovolená Kdy přijede Vaculík?
Osobní profil maca20 | 07.07.2008 8:35
To Pepa:informace mám z tajného zdroje Však další informace jsem podal na tajném setkání v restaraci ,,K,,
Osobní profil Sagi | 06.07.2008 21:40
Rome to je sice pěkný, ale kde seženeš za rok ty žáky a taky za dva roky už nebudeme mít ani dorost.
Osobní profil Roman15 | 06.07.2008 20:57
Pokud by to dopadlo tak špatně, jak to vypadá, tak holt budeme hrát rok ze šarksama a pak se tam vrátíme, ne? nevím o nikom že by se na to v takovým případě vykašlal, mimo Horyny, ale ten jen dělá zajímavýho Hory to myslím v dobrým
Osobní profil Sagi | 06.07.2008 18:44
Hustopeče padly, leda že by narychlo někdo sehnal mladý záčky. Ale Kadaně je stejně debil a už by nás stejně nevzal.
Osobní profil Lukin87 | 06.07.2008 17:26
A co ty hustopeče ti nám tu mládež nedají nebo co?ach jo..
Osobní profil Sagi | 06.07.2008 17:11
Maci já už su doma. Na dovči sem fakt ve střehu nebyl.
Osobní profil Pepa67 | 06.07.2008 0:50
To Maca: co se stalo,že je Maca v sobotu na netu? Odkud maš ty informace ohledně 1.ČNHBL?
Osobní profil maca20 | 05.07.2008 20:30
Pozor, zatím platí, že v pátek 11.7. bude info schůze, kde bysme se měli rozhodnout co dál.Upřesním v pondělí, samozřejmě dáme na net výsledek diskuze. Asi toho moc nevymyslíme, pokud nemáme žáky!!! Jen záleží, kdo nebude chtít hrát nižší ligu.
Osobní profil maca20 | 05.07.2008 20:26
Čus bukvice,vypadá to, že nás čeká resp. tým HSK ST.Brno na 90% 2.NHbl .Dle posledních informací to vypadá, že se připojí týmy z naší ligy do 1.ČNHbL
Osobní profil maca20 | 02.07.2008 10:08
Horry a nějakej teplouš od koňáků nemá tel. na Legii?
Osobní profil Horryn@ | 02.07.2008 9:32
klidne dnes,ale dat vedet
Osobní profil Horryn@ | 02.07.2008 9:31
Kdyby ste chtel jet nekdo na florbal,ste vitani,konaku je malo takze kazdou stredu od 18:00 do 20:00.je potreba udelat nejak tu zizen .
Osobní profil Horryn@ | 02.07.2008 9:25
mam telefon v pytli a cislo v nem,takze ho nemam.
Osobní profil maca20 | 30.06.2008 15:56
Ještě mně Horrouši napiš číslo na pevnou k fouskovi Potřeba dát rezervajdu
Osobní profil maca20 | 30.06.2008 15:53
Jasně Horry, jak jsem psal, Hodonín bude extra (hoď laso).Ono s tou 1.MNHBL to bude asi taky zajímavý.Dle propočtů by tam mohlo být,tak 6 mužstev, což je taky na h...o!Tak se snad na svazu proberou
Osobní profil Horryn@ | 30.06.2008 15:30
Na schůzi se snad nějak dopravím.
Osobní profil Horryn@ | 30.06.2008 15:28
Zdar chlapáci a bukači,když to tady pročítam tak to vypadá s 1.mnhbl blbě,nevím jestli bych našel motivaci hrát druhou národku,tak doufám že to nějak vyjde.
strana: 1... « 115116117118 119120

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz