Diskuze
Romane,situace je taková, že odchází Horyna;na 90% maca - oba na hostování do Gepardů. Já a Badin zvažujeme nabídku z HodonínA.
Vážení, jak dopadlo dnešní jednání s Kadeněm? je 18 a já nemám žádné info od Vás.
Smrt Ferdovi!!!

Jsem tu novej,kdy je nějakej fotbálek, florbal nebo něco jinýho v čem jsem největší dřevák
fakt? to bych čekal od jiných teda že pujdou jinam

Chce jít do buldoků.
a kam přestupuje ten Horyna? nebo končí? nebo dělal jen zajímavýho?

Jen to vypadá na 2.národku a máme dělat děcka.

co se vyřešilo na té páteční schůzi? nějaké novinky?
v kolik dame sraz 17.30 pod hodinama??
to sou tvy znamy???
ale nemuzem se tam dovolat
To je správné, tak to má být.

Maco ty buziku jeden,co mi to posíláš za mejly s pejskama,ted voe mám doma peklo,a pravdepodobně o hladovej krk navíc.

Zbyněk má dvě nabídky: jednu do druhé řady X faktoru a druhou do kočičího útulku, tak je asi jasný kterou si vybere.

Není čas, každý si hledá angažmá na příští sezónu

Troci, ty nemáš co dělat?Tak pojď k nám na brigošku

Hmm tak nic

Tak hlaste se. Kdo je online?




Takže se to rozpadá, abych si taky hledal flek někde u šarksů teda