Diskuze
Jestli máte někdo kontakt na golmana z dorostu tak mu cinknite ať jde na trenál Ačka.
To jdou fakt na trenál jen Ti dva? O kravinách tady píšou všichni,ale že by napsali o trenále to né! Hoši,zamyslete se sami nad sebou,neboť pak nemá cenu trenál vůbec dělat

Rozpis na 2 národku už je i na těchto stránkách. Zatím s nějakejma chybama, protože teď nemám čas to opravovat.

Čau teplouši, na regionálních stránkách je rozpis naší ligy:http://hokejbal-jm.cz/

Dík za 2 R.
Termín se dá určit jinej de o to aby tam byli všichni. 
Pro Horrrrryho:To s tím pobavením se o budoucnosti Hsk není špatnej nápad. Zkusit se o tom v klidu pobavit jestli by se s tím něco dalo dělat by jsme zkusit mohli.
Ps: Ale já určitě hodinu před tréninkem nedojdu, já budu rád když stihnu půlku treninku. 
To Sagi: víš přece,že se schůzuje v klubovně s občerstvením

Ješte by nebylo od věci udělat nějakou smysluplnejší anketu,např. Jakou si představuju budoucnost HSK Staré Brno ??? ; Ma smysl mít mládež v 2.MNHBL nebo místo ní zaplatit 6000 Kč a mít o starost mín a ušetřené peníze(kterých by nebylo zrovna málo,to si dokážeme spočítat sami);Chcou hrači HSK hrát 1.MNHBL a něco pro to udělat, ne jen zaplatit příspěvky. Nebo hrát jen pro
radost 2.MNHBL??? Budeme shánět dvě mládeže,která bude na příští rok stačit na to aby HSK mohlo hrát 1.MNHBL,tomu s klidem věřím.
ZAMYSLETE SE NAD TÍM PÁNOVÉ A WEBMASTRE!!!JE POTŘEBA NĚKTERÉ VĚCI UJASNIT!!!i když to není ideální řešit tady na diskuzi a už vůbec ne v hospodě kam půlka lidí nedojde.Co tak se sejít o hodinu dřív před tréninkem s povinou učastí???Čekam jen inteligentní odpovědi prosím.
Jinak Horryna se píše se dvěma R kua,jak dlouho si se mnou hrál ty banáne, to je uražka na cti!!!

Po ukončení ankety žádám o výpis hlasujících a jejich volby ať vím koho pozvat
.
Nemusím hádat od koho Sagi dostal tip, asi mu budu muset po Macovi poslat balení INDULONY.

Pro Macu:No že to říkáš zrovna ty!!!

Trenál je v plné zbroji!!Žádný schůzování!
Ten trenál je normální s hokejkama nebo jen nějaká informační schůzka

chybí tam možnost, že je bude slavit se všema

dobře ty Sagi
si s hlasováním počkám ještě chvilec 
Dostal sem tip na prima anketu.

4 ma pepa v normalu kdyz ridi

PS : Pepa měl, alespoň 4 promile

Správně Tome, musíš jít správnou cestou
A Horryna bude platit pokutu za neúčast, samozřejmě tekutou





Mladýmu "Chmelařovi"vše nej k narozkám.Ty jsi kecal,že jdeš do hokny a né na trenál,Ty jsi šel chlastat!!!!!!!