Diskuze
zas venku??
jééj 
Pohár hrajeme v úterý ve 12:00 v Hodoníně s HBC Rigum Hodonín B
Tam ale nevím jestli pojede zrovna náš zápas

že prej se na náš další zápas přijdou podívat nějaký kočky

Nějak se nám tady ti neregistrovaní rozpovídali

Pěkná diskuze o hokejbale

Jak je možný, že se to zrušilo? my jsme tam byly s kamoškou a chtěly fandit!
a je Roman teplej nebo ne? 
Maco co kecáš!
Zápas se koná ale mění se čas, místo a soupeř. (Bašty 8, soupeř Mamut)

Chlapi, bacha! Jak píše Sagi, sobotní mač se nekoná!!!
Sagi, nemáš doplněný kalendář o zápasy

Budou tam fetoši z HSK a od Koních hlav (cca 2 ks)

Hele a zítra by tam měl být kdo, jen HSK nebo tam bude ještě Dopravní podnik města Brna a Vozovna Pisárky?
Todde, nepotřebuješ nakoupit nebo udělat čajík?
Romane, Todd je nemocinkanej. Kašlík

Pro Horryho/buldoka: Měl bys asi zamluvit celou hospodu, protože to vypadá že se tam jinak asi nevlezem!

Todde, že ty děláš ty prahy jak ti poradil Leo

To píšu raději schválně velkým, aby to všichni viděli. Jsem vážně nemocen.
Todde,omluva se přijímá
PS: Třetí klávesa ze spodu na levé straně,zkus ji zmáčknout

MOC SE VŠEM OMLOUVÁM, ALE TENTO A ASI I PŘÍŠTÍ TÝDEN NEBUDU MOCI SPOROVAT. NEMOC!!!



Zdarec, pepa má návrh na novej pokřik
https://router.fibos.net/store/HSK/Pokrik.mp3
pravým tlačítkem myši na odkaz a uložit jako...