Diskuze
Nechápu, proč by jsme na to neměli,vždyť hrajeme skoro všichni co loni a porazit Karvinou v 7 lidech by jsme taky dokázali.Souhlasím s Romanem.
Ale 2.liga mi nevadí,klidně ji budu hrát pořád
To Horry: Horry dík,že aspoň Ty jsi to pochopil. A to,že někdo píše za HSK je buď cizí člověk,nebo nikdy neseděl na tresné,nedal 10 gólů a nikdy nic nechytil!
To Sagi:já to myslím v dobrým,nic proti Tobě
, aspoň máme o čem diskutovat 
a v hlasování tam není co bych dal. nemyslím že 2mnhbl je ubohá, ale rád bych hrál zase 1mnhbl

Podle mě tak jak teď hrajeme, my všichni, máme na to hrát znovu MNHbL. Někdo hraje líp, někdo hůř, ale dohromady bysme to zvládli. A hráli jsme v tomto složení i před tím, zvládli jsme to, tak nevidím důvod proč bysme neobstáli znovu. První bysme nebyli, třetí třeba taky ne, ale ani poslední. Takže klídek Horry

3P= pvalita,pas,peníze

A mimochodem,bylo by dobry ,aby bylo videt kdo pro co hlasuje,alespon u tohodle.
a umi se pod to podepsat

By me zajimalo kdo takovou picovinu muze napsat-HSK.Myslím ze Pepa to napsal tak jak to je.Alespon nekdo dokaze byt soudnej.
Já myslím že na to máme hrát 1MNHBL v pohodě, i s těma lidma co teď hrajeme. Se všema. Samozřejmě s Baďou by to znamenalo +10 gólů, s Horynou -10 gólů a s Lukášem o 50 trestných minut víc za sekání za sezónu, ale myslím že není na místě se podceňovat a i bez Badi s Horynou bysme na to v klidu měli.
Pepi, tu anketu sem si nevymyslel, ale byl sem požádán na závěrečné abych ju sem dal.

Sagi,co sis to zas vymyslel za anketu
Je jasné,že úroveň této soutěže velmi zaostává za 1.MNHBL.Ovšem je potřeba si uvědomit ,že cca polovina mančaftu na 1.národku nemá(včetně mě,abych někoho neurazil).Další hráče(myslím kvalitu) nikde neseženeme a dál není jisté,že někdo z kluků(Baďa,Horry,Lux)co šli do Bulldogs by se vrátili! Věřím tomu,že doposud ti tři co hlasovali mají tzv.všechny 3 P(kvalitu,čas,peníze) 
- Draha co by jsi dělala kdyby jsem vyhrál v loterii?
Zebrala by jsem ti polovinu a odešla od tebe!
- Uhádl jsem 3 čísla...tu máš 50 korun a běž do prdele...!

Tode jsem v práci taky do 22, dojdi a zachlastáme
Gerda jako taxikář není vůbec špatnej nápad
Nicméně zavolej mně,jak půjdeš z hokny a já ti řeknu co se děje
Pokud mně nebudeš rozumět, tak zamiř rovnou domů 
Maco, nebo že by taxikář Lolo Gerda?
Jsem do 22:00 v práci. Pak už tam asi nemá cenu chodit. Pepa bude zpívat jalovec a ostatní už by mě asi taky ani nepoznali

Potvrzuji zaverecnou v patek 28.11.08 od 19 hod.Misto konani- restaurace Legie!!Ucast nutna

Nevíte co ten Prostějov? bude-nebude?




To Roman:Rome to si snad děláš srandu,že s tím co momentálně hraje 2.národku by stačilo na 1.národku. Kua buď soudnej. Stačilo to trápení v poháru v Hodoníně a doma s Okříšky,né? Nebo jsi tam nebyl?