Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Jaranen | 08.12.2008 22:49
Todde,teď jsi mě naštval.
Že jsme banda namistrovanejch ču*áků,bych klidně napsal,ale nazvat tě moulou,bych si nikdy nedovolil
Osobní profil Todd | 08.12.2008 21:35
Rome, já se těším co Jara ještě vymyslí.
Osobní profil Roman15 | 08.12.2008 21:22
Todde, proč se s ním bavíš s tím bidloprdem, nech ho být ať si píše co chce, vždyť je jasný kdo to je
Osobní profil Todd | 08.12.2008 19:39
Bidlomrde (mimochodem super přezdívka), začíná mě to s Tebou bavit. Přiznávám, že moje maximum to teda asi bylo. Teď předveď Ty to svoje Zatím nic moc Zkus to bez vulgarit a inteligentně, ať to má nějakou úroveň.
Osobní profil Todd | 08.12.2008 17:11
Bidlomrde, nemůžeš se na nás zlobit. Až dáte každýmu soupeři více jak 10 kousků jako my, taky budeš namistrovanej. Až na Okříšky. Ti můžou být taky namistrovaní, ale méně než my.
Osobní profil Todd | 08.12.2008 17:08
Zklamání Romane. A já jsem právě tobě tak moc věřil. Takovovej študovanej kluk.
Osobní profil Roman15 | 08.12.2008 16:42
Kdyby Gerda nedávno nenapsal, že chci hrát ve všech lajnách a já se potom neurazil, tak bych se ho teď zastal
Osobní profil Pepa67 | 08.12.2008 15:54
pro bidlomrd: No a co!
Osobní profil Todd | 08.12.2008 15:51
Nechci se po nikom vozit ani nikomu ubližovat. Jen se volalo po názoru ostatních na ty tři přeběhlíky. Tak jsem napsal co si myslím. Omlouvám se, jestli jsem někoho popudil.
Osobní profil Pepa67 | 07.12.2008 12:58
Co furt měníte hlasování v anketě,Vy buzíci
Osobní profil Pepa67 | 05.12.2008 17:40
Gery já od Tebe čekal totéž.Vozit po ostatních to Ti šlo vždy náramně Pomáhat nikomu nemusím,každý ať si pomůže jak umí.
Osobní profil Todd | 05.12.2008 13:42
Nechci sklouznout do osobních impertinencí. Mimochodem platnější než já je v týmu každý. Tíms mu moc nepomohl.
Osobní profil Todd | 05.12.2008 9:58
Přesně tohle jsem od Tebe čekal Pepo. Nezklamals
Osobní profil Pepa67 | 05.12.2008 0:17
To Geryk: Že není mladej žádná hvězda všichni víme,ale je pořád platnější než Ty a to ví taky všichni.A nepíši to,že je to můj kluk.Pro klub jen to nejlepší,ovšem když je kde brát!
Osobní profil Pepa67 | 05.12.2008 0:13
Máš pravdu Jarku,že pak někteří brblou,že si moc nezahráli
Osobní profil Pepa67 | 05.12.2008 0:00
Horry nevím ským,ale asi to byl nějakej Mike Bibi
Osobní profil Jaranen | 04.12.2008 22:51
Jen chci ještě připomenout ,že v 1.MNHL to nebude
jak tady,že si všichni zahrajete stejně, aby jste pak
zase někteří nebrblali,že se dostanete na plac 1 až 2x za třetinu.
Osobní profil Jaranen | 04.12.2008 21:47
No jak to tady čtu,tak jestli budeme hrát 1.MNHL, tak bych zachytal až bude zase Lukáš s Horrynou na horách.
(No aspoň můžu machrovat,že jsem měl 3.nejlepší průměr po Smetanovi a Šimarovi)
Takže vlastně jsem rád,že hrajeme 2. Mnhl
Proto jsem volil 5.( ještě s nějakým jiným dřevákem
Osobní profil Roman15 | 04.12.2008 21:41
Tak Monty, napiš sem a odpověz
Osobní profil Horryn@ | 04.12.2008 21:23
To se fakt muze stat jen Montymu,zaspat na 6 odpoledne,s kym to zaspal???

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery