Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Roman15 | 28.12.2008 20:41
tak já hraju s Pepou proti Mácovi a Sagimu a před půl rokem psal předseda, že jde chytat, tak můžeme vyrazit
Osobní profil Pepa67 | 28.12.2008 11:40
Aspoň vidíš Sagi,že o pičovinách typu "lapl mě 2x stromek" apod.se tady dozvíš,ale že by někdo odpověděl na normální otázku tak to ne!(Jaryne,neber si to osobně )
Osobní profil Sagi | 28.12.2008 9:19
Tak to nás moc asi nebude. Dáme dva na dva.
Osobní profil Roman15 | 27.12.2008 15:38
já bych šel na ten florbal, venku je kosa a je mně celkem jedno kdy teď
Osobní profil maca20 | 27.12.2008 15:37
Proč se neproskočit, jen to bude těžké dotáhnout do konce
Osobní profil Sagi | 27.12.2008 10:16
Nazdar, klidně půjdu jak na hokejbal, tak na florbal, aji na na led.
Časově je mě jedno jakej den, kromě 1. a 2.ledna. A jinak ve všední dny odpoledne. (su v práci)
Osobní profil Pepa67 | 26.12.2008 22:41
Borci,nechcete si jít zahrát na hřiště hokejbal nebo do tělárny florbal? Kdo by měl chuť,tak ať sem napíše "CO",kterej den a v kolik by se mu to hodilo.Pak uděláme
Osobní profil Jaranen | 25.12.2008 16:05
Tak si užijte svátky!
Jinak nám lapl 2x stromeček,(potřeboval jsem nutně zapálit 2 megaprskavky,jinak že to nebude ono )

Jestli budete chtít někdo vyměňovat dárky,tak vyměním spoustu kapesníků a ponožky originál bavlna i s cenovkama 19,90 Kč
Osobní profil Mara27 | 24.12.2008 16:44
Tak štastný a veselý!!!
Osobní profil Jaranen | 22.12.2008 12:21
Tak to bude mít hezký dárek pod stromečkem
(Gillette Mach3)
Nebo snad nůžky na plech?
Osobní profil maca20 | 22.12.2008 7:43
Jary, to bylo tak před 10 lety.Prostě za mlada, dnes má ještě knírek
Osobní profil Jaranen | 20.12.2008 11:38
Ale měl bys asi novýho švagra
Osobní profil Pepa67 | 19.12.2008 20:34
Sice nejsem Maca Jaro,ale být "toto monstrum" paní Colombová,tak NEMÁM bratra!!!
Osobní profil Jaranen | 19.12.2008 20:07
Není to náhodou paní Colombová
Co Maco?
Osobní profil Pepa67 | 19.12.2008 16:19
Zlatuško,Ty ses asi posrala,né? To musíš jít na stránky "Kociánky",tam to možná klapne .Ikdyž mám obavy,s tím ksichtem to by nezabralo ani po 15
Osobní profil Jaranen | 19.12.2008 13:03
Nejsi ta známá herečka?
( Maléry pana účetního - dcera Fantozziho)
Osobní profil Zlatuška (neregistrovaný) | 19.12.2008 12:33
Chtěla bych se seznámit.
Kdo by jste měl zájem,tak více na
http://profil.lide.cz/profile.fcgi?akce=profile&auth=&user=Zlatuschka2
Osobní profil Roman15 | 18.12.2008 18:46
Sagi, máš práci
Osobní profil Roman15 | 17.12.2008 20:54
Jaro zmátl jsi mě
Osobní profil Jaranen | 17.12.2008 16:23
Maco,ty jseš úplnej Colombo

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz