Diskuze
Aspoň vidíš Sagi,že o pičovinách typu "lapl mě 2x stromek" apod.se tady dozvíš,ale že by někdo odpověděl na normální otázku tak to ne!(Jaryne,neber si to osobně
)Tak to nás moc asi nebude.
Dáme dva na dva. 
já bych šel na ten florbal, venku je kosa
a je mně celkem jedno kdy teďProč se neproskočit, jen to bude těžké dotáhnout do konce

Nazdar, klidně půjdu jak na hokejbal, tak na florbal, aji na na led.
Časově je mě jedno jakej den, kromě 1. a 2.ledna. A jinak ve všední dny odpoledne. (su v práci)

Borci,nechcete si jít zahrát na hřiště hokejbal nebo do tělárny florbal? Kdo by měl chuť,tak ať sem napíše "CO",kterej den a v kolik by se mu to hodilo.Pak uděláme

Tak si užijte svátky!
Jinak nám lapl 2x stromeček,(potřeboval jsem nutně zapálit 2 megaprskavky,jinak že to nebude ono
)
Jestli budete chtít někdo vyměňovat dárky,tak vyměním spoustu kapesníků a ponožky originál bavlna i s cenovkama 19,90 Kč

Tak štastný a veselý!!!
Tak to bude mít hezký dárek pod stromečkem
(Gillette Mach3)
Nebo snad nůžky na plech?

Jary, to bylo tak před 10 lety.Prostě za mlada, dnes má ještě knírek

Ale měl bys asi novýho švagra

Sice nejsem Maca Jaro,ale být "toto monstrum" paní Colombová,tak NEMÁM bratra!!!

Není to náhodou paní Colombová
Co Maco?
Zlatuško,Ty ses asi posrala,né?
To musíš jít na stránky "Kociánky",tam to možná klapne
.Ikdyž mám obavy,s tím ksichtem to by nezabralo ani po 15 
Nejsi ta známá herečka?
( Maléry pana účetního - dcera Fantozziho)

Chtěla bych se seznámit.
Kdo by jste měl zájem,tak více na
http://profil.lide.cz/profile.fcgi?akce=profile&auth=&user=Zlatuschka2
Sagi, máš práci

Jaro zmátl jsi mě

Maco,ty jseš úplnej Colombo





tak já hraju s Pepou proti Mácovi a Sagimu a před půl rokem psal předseda, že jde chytat, tak můžeme vyrazit