Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Sagi | 03.12.2008 23:29
Čau Pepi. To že jsme pro to nic neudělali předtím už jsme probrali a je to tak, ale teď to vypadá (zatím není samozřejmě jisté) že bude stačit jedna mládež + pokuta, která odpovídá zhruba nákladům na tu mládež. Takže si myslím že by se měl vyjádřit každej jestli chce tu 1.Mnhbl hrát příští rok. Ať víme na čem jsme. Takže Tomáš začal a já se k němu připojuju achcu rozhodně hrát zpět 1.Mnhbl.
Osobní profil Pepa67 | 03.12.2008 22:16
Rome,též s Tebou souhlasím,že je potřeba mít gólmana,kterej nám pomůže,bohužel letos ho nemáme a to říkám zcela otevřeně a nebojím se pod to PODEPSAT!
Osobní profil Pepa67 | 03.12.2008 22:13
Tome,tak proč to hraješ když Tě to nebaví a nic Ti to nedává? Já mám spíše o Tebe strach,abys měl čas. Mě jen mrzí,že tady plačete po 1.MNHBL,ale nikdo z nás proto nic neudělal.Ono to vždycky nějak dopadlo,že?
Osobní profil zid78 | 03.12.2008 17:35
pánové jsem názoru, že na I. MNHBL máme, a to i v současném sloužení. Nadto, si myslím (jsem si téměř jist), že BaĎa by se vrátil.Jinak malá technická, pokud se příští rok nebude hrát I.MNHB, tak vážně uvažuji o ukončení hokejbalové kariéry-mě tato liga prostě nebaví a nic mi to nedává.
Osobní profil maca20 | 03.12.2008 13:33
Rome,nereagoval jsem na celkovou diskuzi.Prostě jsem napsal pro 1.MNHBL bez komentáře.Který snad doplním,aby bylo veselo
Osobní profil Roman15 | 03.12.2008 10:04
Máco, já nerozebírám nikoho výkonnost, opakuju pořád že na to máme všichni. Jen mně vadí, že někdo říká že na to nemáme. Proto jsem se snažil zdůvodnit, že síla mužstva je pořád dostačující, ne-li stejná jako když jsme hráli před rokem
Osobní profil Roman15 | 03.12.2008 9:54
já jsem taky pro 1.MNHBL a jen dodávám, že bysme ji zvládli všichni
Osobní profil maca20 | 03.12.2008 9:38
Nehci rozebírat výkonost jednotlivých hráčů,jestli ten nebo onen je nepostradatelný.Osobně chci hrát 1.MNHBL,což asi nikdo nečekal
Osobní profil Roman15 | 03.12.2008 9:32
Ok, dávám za 2
Osobní profil maca20 | 03.12.2008 9:08
To Roman:body ankety je těžké přesně specifikovat,proto Sagi to napsal jednoduše s troškou komentáře.Proto si myslím, že můžeš hlasovat za 2.bod
Osobní profil maca20 | 03.12.2008 9:05
Anketa byla vypsána na můj popud.Jedná se o to, že budeme tuto otázku řešit po konci sezóny Jsem rád,že je reakce na tuto anketu,což byl záměr.
Osobní profil Roman15 | 03.12.2008 8:49
jinak souhlasím s Pepou, ať se vyjádří i jiní, stejně sem píšeme furt 4 stejný ksichty
Osobní profil Roman15 | 03.12.2008 8:48
Nemůžu si pomoct, ale nevidím důvod proč bysme na to neměli, my, co teď hrajeme. Shrneme si to. Před rokem jsme na to měli, za rok jsme se asi o třídu nezhoršili. Je teba si uvědomit, že na druhou národku to nasazení není stoprocentní, protože takový zápas proti šarksům nebo buldokům tě rozhodně nevyhecuje k ničemu a pak přistupujeme laxně i k okříškám. Takže první věc, myslím že se silnějším soupeřem by šel výkon všech určitě nahoru. Hlavně bysme nikoho nepodceňovali. Druhá věc, hráli jsme před dvěma rokma bez máci, jen se židem a šlo to v klidu. Teď máme Mácu i žida. Jasně, s Badou by to bylo ještě lepší, ale bez něj to jde taky. Horryna v brance by chyběl, o Lukášovi si nejsem jistý, že by se to projevilo že by nehrál, máme místo něj v pohodě Tondu. Nehraje Psotmen, což není oslabení. Chybí jen špačour a gerda. Místo gerdy hraje v klidu Mara a jedině snad špačour by chyběl a s ním bymsme potřebovali golmana, co nás dokáže podržet.
Můj názor je takový. A není nic jednoduššího než to rok zkusit a pokud se ukáže že dopadneme jako Poruba, dám Pepovi za pravdu a budu mu nosit do smrti kabelu na salošskou
Osobní profil Pepa67 | 03.12.2008 0:21
TO SAGI:Ano máš také pravdu,já jen chtěl všem říct,že ty tři "Buldoky" potřebujem na 1.národku! Jen asi Jara s Romanem si to nemyslí(ale každý má právo na svůj názor=respektuji to).Myslel jsem si,že se zde vyjádří více lidí,ale asi je jim jedno co se hraje za soutěž
Osobní profil Sagi | 02.12.2008 21:47
Tak já si taky přihřeju polívčičku. Myslím že každej má pravdu. Je pravda že na to někteří asi už nemáme, ale je taky pravda že úroveň 1.Mhnbl šla taky dolů a v sestavě ve které jsme to hráli, proč ne. A rozhodně si nemyslím že bysme měli být horší než Buldoci. A pokud by s nama hráli zpět ti tři co tam jsou ,,pouze na hostování" tak bysme podle mě byli i lepší než buldoci. A k tomu co napsal ten houpající kůň (IQ) se asi nemá cenu vyjadřovat když to napsal takhle anonymně. No a teď do mě!!!!
Osobní profil Pepa67 | 02.12.2008 20:25
Jary,co člověk to názor,beru
Osobní profil Jaranen | 02.12.2008 20:16
Beru Badě jako jednoho z nejlepších hráčů,ale i když za nás nehrával,tak jsme tu 1.ligu vždy hráli důstojně a to většinou se stejnýma ksichtama co jsme teď. Tak by jsme nebyli 4.,ale třeba 5. nebo 6. i třeba před těma nenahraditelnýma. Jsem zvědavej,jak na tom budou Buldoci špatně,když náhodou seženeme mládež a těžko nahraditelní se vrátí
Osobní profil Pepa67 | 02.12.2008 19:50
A pro toho neregistrovanýho rejpálka "HSK":Za 13 zápasů má Baďa 25dodů(16+9)Horryna průměr na zápas 3,39, % úspěšnosti 90,08 a Lukin má odsezených 8 minut.
Osobní profil Pepa67 | 02.12.2008 19:45
Néné Jaro,nás drželo samozřejmě více hráčů.Vy jste to asi nepochopili! Já chtěl jen říct,že "TY TŘI KUSY" co šli do Bulldogs jen tak nenahradíme.
Osobní profil Jaranen | 02.12.2008 19:36
Pepi snad nechceš říct,že jen ti 3 hráči nás drželi v 1.lize. Já si myslím,že je to o týmu a ne o těch 3

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz