Diskuze
Ten Bodlák je známej, takže to bude někdo od nás (Jara??)

Všiml jsem si, že když má Pepa dobrou náladu je vtipnej a galantní k ženám

To Bodlák: fakturu hradí Fibos v.o.s. , alias sponzor výletu .Ještě,že jsem byl brzo doma

Rome,Pepa se jen svou slušnou formou zeptal :,,Zdar p..o nechceš abych se ti podepsal,,
Jinak tak dobře nevypadám 
Tak furt nic!
Tak to sem fakt mám vložit jmenný seznam?

Jojo ten teplouš

Jo to je ten co byl tuhle v té hospodě s těma ženskýma a tys jim dával kapky, co Pepo?

Rome,Macovu fotku najdeš lehce na stránkách 1.FC BRNO! Je tam pod přezdívkou "Marek Střeštík"
A tak doufám,že Sagi "přelepí" Zbyňdu 
Máco ty seš nakrátko? proč sem nehodíš nějakou fotku?

Prosím o doplacení dluhu za služby v klubu Alibaba.
Po návštěvě vašich členů,ze soboty na neděli,zbylo k zaplacení ještě 2x dýmka míru,1x cesta kolem světa a 1x vymetení komínu. Předem děkuji o včasné doplacení dluhu
Sagi,Zbyněk je mrtev ať žije Zbyňďa
Už nejsem Zbyňa,byl jsem u holiče 
Kondolence pro Zbyňu! Je to smutný, ne jen že ses neumístil do prvních tří fleků, ale dokonce nebyls ani v nominaci. Tak snad příští rok když budeš pilně cvičit!

Jo počkej, to je to šlapadlo s těma hůlkama, že jo? jen abys pak v té brance nestál a nepřešlapoval, jak budeš naučenej z toho posilovače, to bys toho moc nechyt

Neboj romane jezdím každý den na orbitreku.Bude fazóna...

Hlavně aby došel

To předseda: Jiří,vypadá to na leden.Je tedy fajn,že máme gólmana č.1

Čau borci.Kdy se začíná chodit do tělocvičny?Vždycky jsem si přál klečet ve florbalové brance.

Prostějov vyloučen ze soutěže!!!!
Ono,když někomu zruší diskuzi,tak se sere jinam




To Roman+Maca: Hošani buďte v klidu a neserte mi