Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Sagi | 30.12.2008 15:52
Čau Pepi. On někdo bohužel ještě nepochopil že z jednoho pc jeden přihlášenej člobrda může hlasovat pouze jednou. A asi má aji bílou hůl a vlčáka, když pak nevidí že dá hlas jinde a ten původní zmizí. (pro nechápaví asi zřídím rubriku návod)
Osobní profil Pepa67 | 30.12.2008 15:33
Zase nějakej buzik neví jak má hlasovat v anketě? To by mne tedy zajímalo jakej jsi našel rozdíl mezi bodem jedna a dva!
Osobní profil Pepa67 | 30.12.2008 13:56
Gery po ranním tenise to vypadá na "PIVEC" neboť mají do 24 hodin
Osobní profil Todd | 30.12.2008 8:29
Já na florbal nejdu. Bolí mě pořád to koleno a chci to nechat do operace v klidu. Ale na pozápasovou tiskovou konferenci bych se stavil Kde se bude konat tradiční rozbor utkání?
Osobní profil Roman15 | 29.12.2008 21:51
Jaro, dám ti školení
Osobní profil Jaranen | 29.12.2008 21:27
Pepo v DM
Jiříku nepotěšil jsi mě,při mém štěstí budu 1.komu seberou techničák
Osobní profil Sagi | 29.12.2008 18:09
Přihlašte se na extreme akci.
Osobní profil Trocka | 29.12.2008 17:55
Jinak na florbec dondu
Osobní profil Trocka | 29.12.2008 17:25
Jary, zrovna jsme se v hokně bavili o tom, že v televizi říkali, že budou za neoriginál xenony brát techničáky a dávat mastný pokuty
Osobní profil Pepa67 | 29.12.2008 16:07
Jaro,tak to musí být super a to Ti montovali přímo v DM-ku?
Osobní profil Pepa67 | 29.12.2008 16:05
Hoši,tak zítra v 17:00 hod.FLORBAL v tělocvičně ZŠ Kamínky. Kdo přijede autem,tak parkujte nejdál podél tělocvičny.ZÁKAZ PARKOVAT NA PARKOVIŠTI!!!!!!!!!
Osobní profil Jaranen | 29.12.2008 14:27
Na florbal nejdu (jsem pryč)

Pepo,namontoval jsem si xenony do mařeny,konečně je vidět i v noci .Mají je v DM 2300+600 montáž.
Osobní profil Roman15 | 29.12.2008 14:13
Sagi sice mrzne, ale ty seš přihřátej i tak
Osobní profil Sagi | 29.12.2008 9:51
Jo Rome to už je lepší. A jak to vypadá na letišti, teď když mrzne? Funguje?
Osobní profil Roman15 | 29.12.2008 7:55
Sagi, bylo nás osm, to je lepší
Osobní profil Roman15 | 29.12.2008 7:54
tak to už by šlo, mně je termín celkem jedno, co třeba pátek večer? Jestli teda školník funguje.
Osobní profil Pepa67 | 28.12.2008 22:39
Rome,ještě by šel Trocka,Horryna,Šeba.A teď termín a domluvit to se školníkem(florbal)
Osobní profil Sagi | 28.12.2008 22:38
Rome nech toho. To napsal Poláček a né ty.
Osobní profil Roman15 | 28.12.2008 21:05
zatím je nás pět, tak nevím nevím....
Osobní profil Předseda74 | 28.12.2008 20:51
Zduř Romane,nebylo to před půl rokem,ale před 14 dny.Brácha mě řekl,že mám sledovat kalendář akcí tak je sleduju a čekám kdy půjdem.

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz