Diskuze
Zase nějakej buzik neví jak má hlasovat v anketě? To by mne tedy zajímalo jakej jsi našel rozdíl mezi bodem jedna a dva!

Gery po ranním tenise to vypadá na "PIVEC" neboť mají do 24 hodin

Já na florbal nejdu. Bolí mě pořád to koleno a chci to nechat do operace v klidu. Ale na pozápasovou tiskovou konferenci bych se stavil
Kde se bude konat tradiční rozbor utkání? 
Jaro, dám ti školení

Pepo v DM
Jiříku nepotěšil jsi mě,při mém štěstí budu 1.komu seberou techničák

Přihlašte se na extreme akci.

Jinak na florbec dondu

Jary, zrovna jsme se v hokně bavili o tom, že v televizi říkali, že budou za neoriginál xenony brát techničáky a dávat mastný pokuty

Jaro,tak to musí být super a to Ti montovali přímo v DM-ku?
Hoši,tak zítra v 17:00 hod.FLORBAL v tělocvičně ZŠ Kamínky. Kdo přijede autem,tak parkujte nejdál podél tělocvičny.ZÁKAZ PARKOVAT NA PARKOVIŠTI!!!!!!!!!
Na florbal nejdu (jsem pryč)
Pepo,namontoval jsem si xenony do mařeny,konečně je vidět i v noci
.Mají je v DM 2300+600 montáž.Sagi sice mrzne, ale ty seš přihřátej i tak

Jo Rome to už je lepší. A jak to vypadá na letišti, teď když mrzne? Funguje?

Sagi, bylo nás osm, to je lepší

tak to už by šlo, mně je termín celkem jedno, co třeba pátek večer? Jestli teda školník funguje.
Rome,ještě by šel Trocka,Horryna,Šeba.A teď termín a domluvit to se školníkem(florbal)

Rome nech toho. To napsal Poláček a né ty.

zatím je nás pět, tak nevím nevím....

Zduř Romane,nebylo to před půl rokem,ale před 14 dny.Brácha mě řekl,že mám sledovat kalendář akcí tak je sleduju a čekám kdy půjdem.




Čau Pepi. On někdo bohužel ještě nepochopil že z jednoho pc jeden přihlášenej člobrda může hlasovat pouze jednou. A asi má aji bílou hůl a vlčáka, když pak nevidí že dá hlas jinde a ten původní zmizí. (pro nechápaví asi zřídím rubriku návod)