Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Pepa67 | 13.02.2009 21:10
http://www.hokejbal-jm.cz/

13.2.2009 Upozornění...

Všechny mistrovské soutěže hrané tento víken 14-15.2.2009 na hřištích v Brně,
Přibyslavicích a Jihlavě jsou ODLOŽENY!!!Jediné dle informací hratelné hřiště je v Hodoníně,ale to může být ráno minulostí...Termín odložených zápasů zašlu emailem...
Osobní profil Tonda (neregistrovaný) | 13.02.2009 17:49
Ahoj, je dneska trenink v tělocvičně? Tonda
Osobní profil školník (neregistrovaný) | 12.02.2009 15:49
Jestli dneska nepřijdete,tak se na vás příště vyseru!
Od rána to solím a shrabuju,je to hrozně zmrzlý.
Tak přijďte dřív,ať mi pomůžete.Předem dík!
Osobní profil maca20 | 12.02.2009 15:27
Sagi hlavně abys nepřišel zase poslední
Osobní profil Sagi | 12.02.2009 14:32
Omyl správce letišť, jen všímavej.(
Osobní profil Roman15 | 12.02.2009 13:04
školník je buzik, protože mu to zase zasněžilo, když je tam dneska zase bílo a Sagi je hubatej, evidentně nevybitej
Osobní profil Sagi | 12.02.2009 12:31
Fajn. Udělám rubriku pro negramotný.
Osobní profil maca20 | 12.02.2009 7:49
Sagi ,napsal jsem to pro jistotu.Někteří čtou jen diskuzi
Osobní profil Sagi | 11.02.2009 23:22
Ale on hrabal až 16:51h. to ses asi blbě díval na čas Troubo.
Osobní profil Roman15 | 11.02.2009 21:48
Na hřišti jsembyl 16:40 a nevypdalo to že by školník hrabal
Osobní profil Sagi | 11.02.2009 20:07
Maco buzík seš ty. V kalendářu je to napsaný tak tady neplň diskuzi. A Rome tys byl tak max. na letiši, ale na hřišti nebyls.
Osobní profil Roman15 | 11.02.2009 8:40
školníku, já tam byl a shrabaný to nebylo!
Osobní profil maca20 | 11.02.2009 7:55
Čau buzíci, sraz na špíl je v 7:45 na benzince Shell!!!!!
Osobní profil školník (neregistrovaný) | 10.02.2009 16:51
Doufám,že přijdete na trénink,právě vám shrabávám hřiště
Osobní profil Tomas 28 | 05.02.2009 19:26
jo jasný pardon....
Osobní profil Horryn@ | 05.02.2009 15:49
de neska Jara??
Osobní profil Roman15 | 05.02.2009 12:23
Sagi, kdy se to hraje teda?
Osobní profil maca20 | 05.02.2009 7:46
Pro jistotu: 1. zápas hrajeme v Jihlavě v 10:00 hod.Sraz se upřesní (cca 8:00)
Osobní profil Sagi | 04.02.2009 22:35
Troubo! za 1. to Šeba říkal po trenále, 2. v kalendáři to ještě není ale máš tady celej rozpis 2 národky
Osobní profil Tomas 28 | 04.02.2009 21:16
víte někdo kdy se hraje ten zápas v Jihlavě?? není napsanej v kalendáři

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery