Diskuze
Ahoj, je dneska trenink v tělocvičně? Tonda
Jestli dneska nepřijdete,tak se na vás příště vyseru!
Od rána to solím a shrabuju,je to hrozně zmrzlý.
Tak přijďte dřív,ať mi pomůžete.Předem dík!
Sagi hlavně abys nepřišel zase poslední

Omyl správce letišť, jen všímavej.(

školník je buzik, protože mu to zase zasněžilo, když je tam dneska zase bílo
a Sagi je hubatej, evidentně nevybitej 
Fajn. Udělám rubriku pro negramotný.

Sagi ,napsal jsem to pro jistotu.Někteří čtou jen diskuzi

Ale on hrabal až 16:51h. to ses asi blbě díval na čas Troubo.

Na hřišti jsembyl 16:40 a nevypdalo to že by školník hrabal

Maco buzík seš ty. V kalendářu je to napsaný tak tady neplň diskuzi.
A Rome tys byl tak max. na letiši, ale na hřišti nebyls. 
školníku, já tam byl a shrabaný to nebylo!
Čau buzíci, sraz na špíl je v 7:45 na benzince Shell!!!!!
Doufám,že přijdete na trénink,právě vám shrabávám hřiště
jo jasný pardon....

de neska Jara??
Sagi, kdy se to hraje teda?

Pro jistotu: 1. zápas hrajeme v Jihlavě v 10:00 hod.Sraz se upřesní (cca 8:00)
Troubo! za 1. to Šeba říkal po trenále, 2. v kalendáři to ještě není ale máš tady celej rozpis 2 národky

víte někdo kdy se hraje ten zápas v Jihlavě?? není napsanej v kalendáři





http://www.hokejbal-jm.cz/
13.2.2009 Upozornění...
Všechny mistrovské soutěže hrané tento víken 14-15.2.2009 na hřištích v Brně,
Přibyslavicích a Jihlavě jsou ODLOŽENY!!!Jediné dle informací hratelné hřiště je v Hodoníně,ale to může být ráno minulostí...Termín odložených zápasů zašlu emailem...