Diskuze
A další fotogalerie bude Maca s šedou klapkou.

Maco máš smůlu to už neukecáš.

Dobrá fotomontáž

Nová fotogalerie - Leovy třicátiny...
hmmmmm, tak to asi nejedu

Zpráva dne : velmi oblíbený turnaj KýtoKap(Svitavy) má předběžně stanovený termín na 5.-7.6.09 .Všichni doma domluvit propustky

Leo a budou mít aji zelený jablko.

Vypijem pivec 2.
To je dobře Leo, ve čtvrtek jdeme na zelené pivko

Už pomalu ožívám
Tak kdo to zkusí u nás první?
http://hokej.sport.cz/hokej/ostatni/147891-video-famozni-dloubak-sveda-omarka-v-priprave-p
Leo žiješ?

Jou Jou Hylákovi to nechali, ale všiml sis Tondy?

Tak konečně vylezli s tím,co už se 14 dní ví
Kometa je v extralize

Dnes rozlučka Kometa proti fans
Saša Hýlák jede nájezd (čas na videu kolem 4:20)
Jak je to jednoduchý zavěsit
http://www.youtube.com/watch?v=BSoUpoMKOQ0
Přihlašujte se 4.4. na narozky.
Jinak nechoďte ani na zápas!!!!!!!!!

Máte pravdu pánové, jedná se o pana Přemysla Studýnku, bývalou hvězdu brněnského hokejbalu.

Já ho totiž často vídávám na Kometě
Vypadá to tak.A ta vyfakčená postava ho prozrazuje





http://www.slzaokrisky.estranky.cz/stranka/zapasy