Diskuze
Úprava termínu oslavy Leových narozenin na 4.4.09 po špílu !!! Všichni jsou zváni!!! Bude se kupovat dar,tak potvrdit účast v kalendáři (přispívá jen mužská část)

jj Svačina je Svačina, Montak je defenzivní obránce

UPOZORNĚNÍ: 29.3.2009 v 9:00 hod. hrajeme dohrávku v Jihlavě!!!!!
LEO,nechceš přehodnotit situaci?

Luk45,máš zcela pravdu
,ale až nato,že Svačina dal aspoň góla a kdy ho dá "náš" Monták? 
Tak KOmeta Kometa
Svačina rovná se Montak ... Kdo viděl ví , kdo neviděl , přišel o hodně

já sem si druhou lajnu předplatil i na další zápas...takže sem zatím vklidu

Kterej chytrák dal do ankety Jihlavu B? No jestli chceš jet na výlet tak sedni na student agency a jeď
Nejlepší by bylo hrát v Brně,né? Nejsme tak bohatej klub.A když jsme u toho,tak co příspěvky chlapci? Sezona pomalu končí 
a to má být co? a proč chtějí zpoplatnit youtube?
Tak kdo jde na trenál? Pokud se více lidí nepřihlásí seru na to taky a půjdu na Kometu(17:55 hod. ČT 4)
Dobře ho poslal na parasa

Kántor najezd
po cem kam deš bangladeš
http://www.youtube.com/watch?v=mXsu5aWZ0uA
Kometa!!!!
Kántor obkoukal můj nájezd ( tenkrát v Poličce )
a bylo vymalováno

Ha,Fantomas!
Jen počkej,já si tě najdu!!!

vy buzny buznový koukněte na vaši novou hymnu Globální oteplování od Nihgtwork http://www.youtube.com/watch?v=yJrGt_Pu8TA

Horryno ty buzno, já toho shrabal nejvíc
. Tys tam jezdil s hrablem přes půl hřiště úplně zbytečně, když ti ten sníh stejně přepadával bokem a do cíle jsi dovezl půl lopaty 
Takze je tepla buzna.

Roman nic nehrabal,on akorat hlidal hrablo aby ho nekdo neukradl.

Upozornění pro nefakčenka: Doufám že přijdete aspoň na trenink, když už jsme Vám to hřiště shrabali.





Není to slavnej Studýnka?
http://www.hc-kometa.cz/clanek.asp?id=Hokejiste%20Komety%20Brno%20a%20jeji%20fanousci%20po