Diskuze
Maci , to jsi zjistil brzo že Chmelový mok na oslavu je nejlepší.. Měl jsi se mě zeptat , toho nejpovolanějšího ze všech

Já už žádný fotky nemám, jestli někdo má jiný tak ať mě je pošle a není problém.

ne Luki o nic si nepřišel...
nektery fotky by se neměli zveřejňovat
měls tam zůstat dýl
...a s tím repetem souhlasím.. kdy dem??

Přihlášky jsem už viděl,tak teď zbývají jen Jihlava a čokly

Ten pohár plnej chmelového moku je super.Asi by to chtělo repete

Super Sagi,a kde je zbytek fotek ? prej jsem o něco přišel ?

Foto z oslav titulu jsou již ve fotogalerii.
Tak ať se podívají hlavně ti co se na to vy..... 
Jaro,nejsem si vědom,že by něco bylo

Horry dík a taky gratulujeme k zisku kýty

GRATULACE PANOVE
Pepo
proběhlo včera večer 0--8 8--0 0--8 ?????

MISTŘI MISTŘI!!!!
http://www.hokejbal-jm.cz/aktuality/2008_2009/hsk_brno_mistr.gif
Pokud v sobotu uspějeme, tak se jde na pivko.Omluvenky se nepřijímají

Už mlčím

A to by závánělo další pokutou

Tak to bys ale jel dom šalinó

To víš pokuta je pokuta
A to máš štěstí, že jsme neseděli na Blaženě 
Chlastačka je na Pekandě. Tam nějakej kokot kupuje lidem pečený kolena





Tak už je nás 7 teamu.