Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Sagi | 31.01.2009 20:23
Opraveno. Dík za upozornění. Asi soudruzi z NDR.
Osobní profil Předseda74 | 31.01.2009 20:22
Já taky.
Osobní profil maca20 | 31.01.2009 19:32
TO Sagi: kalendář není doplněn na únor, tím pádem jsem se přihlásil na březen a Horryna taky
Osobní profil maca20 | 30.01.2009 14:50
Ještě poznámka, od 3.2.09 budou trenály Út+Čt jako vždy!!Tak doléčit kašlíky buzíci
Osobní profil maca20 | 30.01.2009 14:49
Brněnská liga dle instrukcí vypadá dobře.
Osobní profil Trocka | 30.01.2009 11:03
Spíš byste sem měli napsat co si myslíte o nové brněnské soutěži. Mluvil sem s Dostálem a nezní to špatně. Podrobnosti ústně v pátek na florbale
Osobní profil Trocka | 30.01.2009 11:00
Náhodou už sem ho našel díky Šebovi, který obětavě večer obešel sousedy u nich v baráku
Osobní profil Jelda (neregistrovaný) | 29.01.2009 19:45
Já bych šel místo Trocky
Osobní profil Šeba (neregistrovaný) | 28.01.2009 21:38
Maco,Trocka nemuže protože ztratil mobil.Tak má od Leušky zákaz.Vaculik.
Osobní profil Todd | 28.01.2009 17:13
Idol dívčích srdcí, to souhlasí. Ale už jsem zhodil 13 kilo.
Osobní profil Brněnský hokejbalový svaz (neregistrovaný) | 28.01.2009 15:56
http://www.hokejbalbrno.cz/clanky/aktualne/do-nove-sezony-s-novou-soutezi-_
Osobní profil Trocka | 28.01.2009 15:55
Nendu, mám zaracha..
Osobní profil maca20 | 28.01.2009 15:42
Jo Gerda jak vyšitej Troci u vás v haklu se asi projevuje fin. krize , že máš čas na ...... Co v pátek po florbecu na
Osobní profil Trocka | 28.01.2009 15:36
Gerdo, už tě odhalili !!
http://www.super.cz/clanek/29285-pavel-sporcl-tloustne-a-tloustne.html
Osobní profil Trocka | 28.01.2009 9:50
Chlapci, dost srandy. Právě sem našel brutální webovou stránku. Jmenuje se Simulátor Post Apokalyptického Deliria. Mrknite na http://www.projekt-spad.cz/galerie.html je to bombaaaaaaaaa
Pro další galerii stisknete ztlačítko "ke krytu"
Osobní profil maca20 | 28.01.2009 7:52
Tak nějak, asi bysme měli udělat svoji anketu Ikdyž je pravda, že si většinou nepamatujeme, kde jsme byli a jak jsme se dostali domů, že Troci
Osobní profil Horryn@ | 27.01.2009 21:11
ten test delali abstinenti a idioti
Osobní profil Trocka | 20.01.2009 15:03
Tak to máš kurva recht Maci !!
Osobní profil maca20 | 20.01.2009 12:07
Troci to není možný, to už je lepší chlemtat u Sparu
Osobní profil Trocka | 20.01.2009 11:00
To sem nevěděl, že hospoda v Kamence vyhrála soutěž o nejlepší hospodu v Brně !
http://xman.idnes.cz/brnenske-hospody-ma-je-praha-zavidet-d7x-/xman-styl.asp?c=A090116_234

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz