Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Tomas 28 | 29.09.2008 15:05
já teda taky myslím že budem hrát vedle velbloudů v Hodoníně zase!!
Osobní profil maca20 | 29.09.2008 8:10
Já teda myslím, že pojedeme do Hodonína,protože jsme ve vyšší lize Takže zase na výlet
Osobní profil Pepa67 | 28.09.2008 18:37
Ve třetím kole Č.P.(28.10.) nás čeká HBC RIGUM HODONÍN "B".Měli bychom hrát doma(aspoň podle pavouka to tak vypadá
Osobní profil Mara27 | 26.09.2008 17:03
Troci vem mě zítra prosímtě ty šťulpny...díky
Osobní profil maca20 | 26.09.2008 14:28
Máš recht
Osobní profil Trocka | 26.09.2008 14:21
Kurňa to je náročnej podzim...
Osobní profil maca20 | 24.09.2008 13:36
Oznámení: Horryna zve členy HSK na oslavu svých narozenin . Nástup je v pátek 3.10.08 mezi 18-19 hod u Fouska.Cestu snad každej zná Sagi hoď to do kalendáře,abychom věděli kolik nás bude (dar)
Osobní profil Trocka | 23.09.2008 16:39
Supr rozhovor z Doškem!!!
http://www.1fcbrno.cz/fan/podcast.php
Osobní profil maca20 | 23.09.2008 13:46
Ruší se to z důvodu naše sobotního zápasu v Sudkách, protože bychom neměli řidiče Natož střízlivé hráče
Osobní profil Roman15 | 23.09.2008 13:43
Jak to ruší? to tam jdo místo nás šalináři béčko?
Osobní profil maca20 | 23.09.2008 13:09
To Sagi a ostatní: Horroušovi narozky se ruší, proto vymaž můj příspěvek!!
Osobní profil maca20 | 23.09.2008 9:49
To nevím, ale možná přijde na trenál to upřesnit.Vypadá to, že se rozhodl, až teď
Osobní profil Sagi | 23.09.2008 9:37
Ok dám to tam, ale proč to nenapsal Horry sám. Nemá v pořádku pc nebo co?
Osobní profil Tomas 28 | 20.09.2008 20:26
dobrý Troci už v poho
Osobní profil Trocka | 19.09.2008 9:26
Tomas28: co z těch 2 odkazů ti nejede?
Osobní profil Tomas 28 | 18.09.2008 21:03
mě to nefunguje
Osobní profil maca20 | 18.09.2008 15:00
Funguje
Osobní profil Trocka | 18.09.2008 10:22
Funguje to???
Osobní profil Trocka | 18.09.2008 10:17
A tady je kompletní rozpis všech soutěží https://router.fibos.net/store/HSK/multirozpis_JM_2008_2009.xls
Osobní profil Trocka | 18.09.2008 10:10
Kompletní pavouk poháru je tady https://router.fibos.net/store/HSK/%c4%8cP%202009%20-%20MJ-2.pdf
Doufám, že to bude fungovat

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery