Diskuze
Já teda myslím, že pojedeme do Hodonína,protože jsme ve vyšší lize
Takže zase na výlet 
Ve třetím kole Č.P.(28.10.) nás čeká HBC RIGUM HODONÍN "B".Měli bychom hrát doma(aspoň podle pavouka to tak vypadá

Troci vem mě zítra prosímtě ty šťulpny...díky
Máš recht

Kurňa to je náročnej podzim...

Oznámení: Horryna zve členy HSK na oslavu svých narozenin . Nástup je v pátek 3.10.08 mezi 18-19 hod u Fouska.Cestu snad každej zná
Sagi hoď to do kalendáře,abychom věděli kolik nás bude (dar) 
Ruší se to z důvodu naše sobotního zápasu v Sudkách, protože bychom neměli řidiče
Natož střízlivé hráče 
Jak to ruší? to tam jdo místo nás šalináři béčko?

To Sagi a ostatní: Horroušovi narozky se ruší, proto vymaž můj příspěvek!!
To nevím, ale možná přijde na trenál to upřesnit.Vypadá to, že se rozhodl, až teď

Ok dám to tam, ale proč to nenapsal Horry sám. Nemá v pořádku pc nebo co?

dobrý Troci už v poho
Tomas28: co z těch 2 odkazů ti nejede?
mě to nefunguje

Funguje

Funguje to???

A tady je kompletní rozpis všech soutěží https://router.fibos.net/store/HSK/multirozpis_JM_2008_2009.xls
Kompletní pavouk poháru je tady https://router.fibos.net/store/HSK/%c4%8cP%202009%20-%20MJ-2.pdf
Doufám, že to bude fungovat





já teda taky myslím že budem hrát vedle velbloudů v Hodoníně zase!!