Diskuze
Zdar teplóši ,mám pro nás hymnu od III sester.
Je to písnička pod č.4 na http://www.trisestry.cz/jukebox/
Poslechněte si to

Tak to musím vyměnit svého poštovního holuba

Jaro ty seš ale brzda, to už je informace stará dva měsíce.

Baďo a Leo bacha,už i v hokejbalu kontrolují doping.
Nachytali už borce z Kladna

Maci hezkej článek

To hlasovat já,ne pan Horryna

Horryna to fakt nebyl

Ja to nebyl

Ti šalináři už jsou dva. Horry nech toho!

No v anketě to vypadá že si někteří hóóódně věří.
Ale taky nám sem hlasuje asi nějakej šalinář zelenej. (Poslední flek) 
a Tom Dvořák dával jednoho
článek najdete na hlavní straně a v aktualitách

Potřebuju doplnit do článku ke včerejšímu zápasu jednoho střelca. Kdo ví ať napíše. 3x maca, 2x roman, po jednom sagi, jara, Tonda, Pepa a xxx?

Vole, já sem to jenom zkopíroval a tohle z toho vzniklo. Já teď nemám čas to zpravovat, ale můžeš to zpravit ty a poslat mě to do mailu.

To Sagi:velmi pěkně udělanej rozpis

To mám radost

ČP: 6.9 Vlci Hodonín 14:00 v Hodoníně
zdarec Josef, děkuji za přání... A jinak jsem šel do hokny na noc..Nestíhal bych tu práci i s trenálem dohromady



Zdarec všichni. 2. kolo Českého poháru hrajeme v sobotu 27.září v 9:00 v Sudoměřicích! Vypadá to na sraz tak kolem 7:00