Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Trocka | 18.09.2008 9:53
Zdarec všichni. 2. kolo Českého poháru hrajeme v sobotu 27.září v 9:00 v Sudoměřicích! Vypadá to na sraz tak kolem 7:00
Osobní profil Jaranen | 17.09.2008 18:48
Zdar teplóši ,mám pro nás hymnu od III sester.
Je to písnička pod č.4 na http://www.trisestry.cz/jukebox/
Poslechněte si to
Osobní profil Jaranen | 15.09.2008 13:22
Tak to musím vyměnit svého poštovního holuba
Osobní profil Sagi | 15.09.2008 12:20
Jaro ty seš ale brzda, to už je informace stará dva měsíce.
Osobní profil Jaranen | 15.09.2008 9:03
Baďo a Leo bacha,už i v hokejbalu kontrolují doping.
Nachytali už borce z Kladna
Osobní profil Pepa67 | 14.09.2008 17:29
Maci hezkej článek
Osobní profil Bukač (neregistrovaný) | 14.09.2008 15:58
To hlasovat já,ne pan Horryna
Osobní profil Míra Šnajdr&Marek Zlobil (neregistrovaný) | 12.09.2008 12:48
Horryna to fakt nebyl
Osobní profil Horryn@ | 11.09.2008 16:59
Ja to nebyl
Osobní profil Trocka | 10.09.2008 14:05
Ti šalináři už jsou dva. Horry nech toho!
Osobní profil Sagi | 09.09.2008 15:43
No v anketě to vypadá že si někteří hóóódně věří. Ale taky nám sem hlasuje asi nějakej šalinář zelenej. (Poslední flek)
Osobní profil Mara27 | 08.09.2008 23:21
a Tom Dvořák dával jednoho
Osobní profil Sagi | 08.09.2008 15:01
článek najdete na hlavní straně a v aktualitách
Osobní profil Sagi | 08.09.2008 15:00
Potřebuju doplnit do článku ke včerejšímu zápasu jednoho střelca. Kdo ví ať napíše. 3x maca, 2x roman, po jednom sagi, jara, Tonda, Pepa a xxx?
Osobní profil Sagi | 02.09.2008 9:46
Vole, já sem to jenom zkopíroval a tohle z toho vzniklo. Já teď nemám čas to zpravovat, ale můžeš to zpravit ty a poslat mě to do mailu.
Osobní profil maca20 | 01.09.2008 19:29
To Sagi:velmi pěkně udělanej rozpis
Osobní profil maca20 | 01.09.2008 19:27
To mám radost
Osobní profil Lukin87 | 01.09.2008 15:01
ČP: 6.9 Vlci Hodonín 14:00 v Hodoníně
Osobní profil Lukas45 | 27.08.2008 19:18
zdarec Josef, děkuji za přání... A jinak jsem šel do hokny na noc..Nestíhal bych tu práci i s trenálem dohromady

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery