Diskuze
Sagi, takový fór se neříká v přítomnosti dam

Pepo, je třeba je trochu před odjezdem poškádlit

Protože v Indii jsou KRÁVY posvátný.

Rome,krásný!
tedˇjsem otevřel stránky Okříšek a málem sem se pochcal!"POLSKÁ POMOCNÁ ŠKOLA" no to mohlo napadnout jen Tebe

No kdy nevím, ale vím proč.
to ani nevím, kdy?
Třeba proč se spoustu ženskejch bude stěhovat do Indie?
tak něco nahoď

No je pravda že to pomohlo, ale chtělo by to trochu inteligentnější diskusi.

někdo to musel rozhýbat

Tady to teda jede.

no a máte to

Pro:M&V,pevně doufám že "NE"

tato otázka může být položena i obráceně

já doufám že dorazí, už se po vás ptal Pepa

kdo se tady vydává za gaye

Zdar Li!
To bys mohl občas zajít na Salošskou ligu.

Neboj o Trocika je postaraný

Rád bych ale s fotbalem neni čas na nic to vite že mě to tahne někomu hodit pocem kamdeš bangladeš třeba Trocikovi




Koho?