Diskuze
Lukine 2 národku. Zavolej Macovi ten má asi nejnovější informace.

Kdy se konečně bude vědět co budem hrát????
Peknej pozdrav z dovolene z chorvatska vam posila Horryna a Julca.
Jo Horry, tak si myslím že by to mělo být třeba i s tím Lukášem jak píšeš. A mezi nama, taky pořád doufám že to nějak dopadne a ještě hrát budeme všichni jako minulej rok..
Rome,napsal si to jak to je,budu hrat za buldokoky,a kdyz budete potrebovat a ja budu moct tak mi to problem delat nebude jit za vas zahrat,ale pokud tam budete mit Lukina Chmela tak nema duvod abysme tam byli dva.
Každopadne zatim se jeste nevi jak to bude,tak nekreslete certa na zed,kdyz jeste zed neni postavena.Nedivil bych se kdyby sme dostali vyjimku,protoze to na svazu asi nekomu zacina dochazet ze to vedou do prdele.Jinak uz by to bylo davno rozhodnuty.
já bych řekl, že většina svůj názor ať už z toho nebo jiného důvodu nahlas neřekne, přitom o nic nejde, vždyť se známe

Ostatní asi musí hákovat

Škoda, že si tady píšeme jenom my čtyři

Můj názor je ten, že pokud někdo chce hrát za HSK a dá těmto zápasům přednost, ať si pak ve volnu hostuje kde chce, to je úplně jeho věc. V opačném případě, pokud někdo bude hrát všechny zápasy za někoho jiného a za HSK si pujde ve volnu občas zahrát, tak ten ať si trhne
bez urážkyKdyž je "ž"
Ty budeš rádk kdyš to odšmatleš s náma

No konečně teploušu.
Já jsem uvedel na poradě,že budu hrát za HSK.Je pravda,že po nabídce Buld. jsem trošku na hlodanej,ale zároveň chci odehrát všechny zápasy za HSK.Takže teď trošku přemýšlím o tom, jestli bych zvládl hrát za 2 mančafty.
Maci jasný ale tak sem napiš to cos mě řekl v tu sobotu o čem uvažuješ. Protože pak sem někdo píše že jedna paní povídala že Maca jde s největší pravděpodobností pryč.

Je to přesně tak jaks to právě napsal. Všichni ostatní nikam nejdou. (alespoň co vím). Jediný co právě není úplně objasněný je právě Maca. Já od něho vím co chce asi dělat, právě proto mu tady píšu ať nedělá pupínky a napíše to, ať tady někteří co nemluvili s ním nedělají fámy. Ale to sem musí napsat Zbyněk sám!

Sagi, konkrétní nabídka přišla minulý týden a já se dozvěděl koho by chtěli.Nikdo ještě vůbec neví,jak to s 1.MNHbl vypadá.Měla se spojovat,teď zase,že to bude hrát 5 mužstev.V dnešní den je jisté jen hostavání Horryny.
Sagi, prosím Tě, napiš sem stručný výpis plánovaných hostování (přestupů), ať je to všem jasné. I těm, co nebyli na poradě 11. července. Případně změny, které se staly. Na poradě se řeklo, že určitě jde Horryna k šalinářům a MOŽNÁ Žid a Baďa do Hodonína. NIKDO jiný o tom ani neuvažoval. Včetně Máci!!!
A o ostatních psát vůbec nemusels (ti už se všichni vjádřili a většina od nich ví co chcou dělat). Ty seš jedinej o kterým se pořád spekuluje. Tak už to všem kurňa napiš ať je klid.

Proč sem nenapíšeš to cos mě řekl v sobotu ať je to všem jasný jak to s tebou bude!




Zdarec, ohledně dalšího působení u mužů-hrát už nebudu. Ale budu trénovat dorost. A rád.