Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil TONI 71 (neregistrovaný) | 30.07.2008 19:10
Zdarec, ohledně dalšího působení u mužů-hrát už nebudu. Ale budu trénovat dorost. A rád.
Osobní profil Sagi | 30.07.2008 15:46
Lukine 2 národku. Zavolej Macovi ten má asi nejnovější informace.
Osobní profil Lukin87 | 30.07.2008 15:24
Kdy se konečně bude vědět co budem hrát????
Osobní profil Horryn@ | 30.07.2008 13:11
Peknej pozdrav z dovolene z chorvatska vam posila Horryna a Julca.
Osobní profil Roman15 | 24.07.2008 8:49
Jo Horry, tak si myslím že by to mělo být třeba i s tím Lukášem jak píšeš. A mezi nama, taky pořád doufám že to nějak dopadne a ještě hrát budeme všichni jako minulej rok..
Osobní profil Horryn@ | 24.07.2008 8:20
Rome,napsal si to jak to je,budu hrat za buldokoky,a kdyz budete potrebovat a ja budu moct tak mi to problem delat nebude jit za vas zahrat,ale pokud tam budete mit Lukina Chmela tak nema duvod abysme tam byli dva.
Každopadne zatim se jeste nevi jak to bude,tak nekreslete certa na zed,kdyz jeste zed neni postavena.Nedivil bych se kdyby sme dostali vyjimku,protoze to na svazu asi nekomu zacina dochazet ze to vedou do prdele.Jinak uz by to bylo davno rozhodnuty.
Osobní profil Roman15 | 22.07.2008 13:30
já bych řekl, že většina svůj názor ať už z toho nebo jiného důvodu nahlas neřekne, přitom o nic nejde, vždyť se známe
Osobní profil Todd | 22.07.2008 11:13
Ostatní asi musí hákovat
Osobní profil Todd | 22.07.2008 11:12
Škoda, že si tady píšeme jenom my čtyři
Osobní profil Roman15 | 22.07.2008 10:58
Můj názor je ten, že pokud někdo chce hrát za HSK a dá těmto zápasům přednost, ať si pak ve volnu hostuje kde chce, to je úplně jeho věc. V opačném případě, pokud někdo bude hrát všechny zápasy za někoho jiného a za HSK si pujde ve volnu občas zahrát, tak ten ať si trhne bez urážky
Osobní profil Todd | 22.07.2008 10:41
Když je "ž"
Osobní profil Todd | 22.07.2008 10:40
Ty budeš rádk kdyš to odšmatleš s náma
Osobní profil Sagi | 22.07.2008 10:39
No konečně teploušu.
Osobní profil maca20 | 22.07.2008 10:38
Já jsem uvedel na poradě,že budu hrát za HSK.Je pravda,že po nabídce Buld. jsem trošku na hlodanej,ale zároveň chci odehrát všechny zápasy za HSK.Takže teď trošku přemýšlím o tom, jestli bych zvládl hrát za 2 mančafty.
Osobní profil Sagi | 22.07.2008 10:37
Maci jasný ale tak sem napiš to cos mě řekl v tu sobotu o čem uvažuješ. Protože pak sem někdo píše že jedna paní povídala že Maca jde s největší pravděpodobností pryč.
Osobní profil Sagi | 22.07.2008 10:35
Je to přesně tak jaks to právě napsal. Všichni ostatní nikam nejdou. (alespoň co vím). Jediný co právě není úplně objasněný je právě Maca. Já od něho vím co chce asi dělat, právě proto mu tady píšu ať nedělá pupínky a napíše to, ať tady někteří co nemluvili s ním nedělají fámy. Ale to sem musí napsat Zbyněk sám!
Osobní profil maca20 | 22.07.2008 10:34
Sagi, konkrétní nabídka přišla minulý týden a já se dozvěděl koho by chtěli.Nikdo ještě vůbec neví,jak to s 1.MNHbl vypadá.Měla se spojovat,teď zase,že to bude hrát 5 mužstev.V dnešní den je jisté jen hostavání Horryny.
Osobní profil Todd | 22.07.2008 10:28
Sagi, prosím Tě, napiš sem stručný výpis plánovaných hostování (přestupů), ať je to všem jasné. I těm, co nebyli na poradě 11. července. Případně změny, které se staly. Na poradě se řeklo, že určitě jde Horryna k šalinářům a MOŽNÁ Žid a Baďa do Hodonína. NIKDO jiný o tom ani neuvažoval. Včetně Máci!!!
Osobní profil Sagi | 22.07.2008 10:10
A o ostatních psát vůbec nemusels (ti už se všichni vjádřili a většina od nich ví co chcou dělat). Ty seš jedinej o kterým se pořád spekuluje. Tak už to všem kurňa napiš ať je klid.
Osobní profil Sagi | 22.07.2008 10:08
Proč sem nenapíšeš to cos mě řekl v sobotu ať je to všem jasný jak to s tebou bude!

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery