Diskuze
Rome kdes byl? Nějaká urážlivá akce, zase? neboj chytat bude Sagi a Šeba už se nezlobí.
Tak co Sagi,jak se ti chytalo?
Mně to na turnaji taky pěkně šlo
Ještě před zápasama,jsem si zcvakl a rozsekl prst,jak jsem vyndával sedadla z auta.Pak se mi roztrhla čočka,tak jsem chytal po sluchu.Údajně amatérský tým z Toronta,byl ještě posílen extraligovými švýcary.Hned při roztřelování,jak jsem vstupoval na led,mě trefil kanaďan do hlavy.(vchod byl za jejich brankou).
Pak si zahráli bago na jednu branku,dostal jsem jich 11 a šel jsem do sprch.
Některé góly jsem opravdu vůbec neviděl,díval jsem se,jak si přihrávají a pak se radují.Pak přijel rozhodčí a říká mi,to byla prda co? Asi jo,já nevím
Pak jsme uhráli remízu z čechama.
No a zítra hurá na rusáky,kterým vše platí jejich svaz,musí pít jen nealko,večerka v 21h a v 7 h ráno jdou běhat.
No a já teď vyrážím s frantíkama k Mamutovi.Včera se vrátili o 5 ráno z Moulinu.
Tak to Sagi vychytej v Hustopečích. Já má teď průměr 8,5 na zápas a zítra to ještě naroste

Troci,proč se musí "vždy" najít nějakej rejpal?
Kdybys chodil(trenál,zápas,hospoda),tak bys slyšel,že článek udělám do středy

Komentář k zápasu nebude?

Pro Pepu http://hobby.idnes.cz/rybar-vagner-v-amazonii-prepral-sedmimetrovou-anakondu-p2d-/rybareni
plus nějaký drobný

Sraz na zápas v 9:30 hod na Shellu.

Takže máme konečně kustoda na plnej úvazek.

Troci to je na hovno....
takže Šeba musí zaskočit na ten rok, nedá se nic dělat
Zdarec všichni. Vzhledem k vleklým zdravotním problémům končím. Jdu na kudlu s kolenem a pak se uvidí. Každopádně minimálně tato sezóna pro mě skončila.
Přátelák?

Ahoj, prosím Vás, hřiště, na kterém hráváte je volně přístupné? Nebo se dá pronajmou za nějáký poplatek třeba? Chtěli bychom si jen tak zahrát po dlouhé době hokejbal.
To je fakt dej tam ty zápasy.

tady zdechl pes... Sagi napiš aspoň rozpis zápasů do kalendáře

Trenál ve čtvrtek na hřišti.
Fanklub z Prahy by prosil AKTY
) 
Rome tak se nachystej, uprav se a tak. A jdeš na focení ledna.

No favoriti z prvního rozstřelu se začínají prosazovat. Bude to asi zajímavý.

Krerej teplouš mi dal hlas?



Leo nechoď na sluníčko už