Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Roman15 | 26.03.2010 15:43
Leo nechoď na sluníčko už
Osobní profil Leo | 25.03.2010 22:04
Rome kdes byl? Nějaká urážlivá akce, zase? neboj chytat bude Sagi a Šeba už se nezlobí.
Osobní profil Jaranen | 25.03.2010 20:56
Tak co Sagi,jak se ti chytalo?

Mně to na turnaji taky pěkně šlo
Ještě před zápasama,jsem si zcvakl a rozsekl prst,jak jsem vyndával sedadla z auta.Pak se mi roztrhla čočka,tak jsem chytal po sluchu.Údajně amatérský tým z Toronta,byl ještě posílen extraligovými švýcary.Hned při roztřelování,jak jsem vstupoval na led,mě trefil kanaďan do hlavy.(vchod byl za jejich brankou).
Pak si zahráli bago na jednu branku,dostal jsem jich 11 a šel jsem do sprch.

Některé góly jsem opravdu vůbec neviděl,díval jsem se,jak si přihrávají a pak se radují.Pak přijel rozhodčí a říká mi,to byla prda co? Asi jo,já nevím
Pak jsme uhráli remízu z čechama.
No a zítra hurá na rusáky,kterým vše platí jejich svaz,musí pít jen nealko,večerka v 21h a v 7 h ráno jdou běhat.
No a já teď vyrážím s frantíkama k Mamutovi.Včera se vrátili o 5 ráno z Moulinu.

Tak to Sagi vychytej v Hustopečích. Já má teď průměr 8,5 na zápas a zítra to ještě naroste
Osobní profil Pepa67 | 16.03.2010 16:00
Troci,proč se musí "vždy" najít nějakej rejpal?
Kdybys chodil(trenál,zápas,hospoda),tak bys slyšel,že článek udělám do středy
Osobní profil Trocka | 16.03.2010 13:11
Komentář k zápasu nebude?
Osobní profil Roman15 | 12.03.2010 11:45
plus nějaký drobný
Osobní profil Sagi | 11.03.2010 22:24
Sraz na zápas v 9:30 hod na Shellu.
Osobní profil Sagi | 11.03.2010 13:17
Takže máme konečně kustoda na plnej úvazek.
Osobní profil Roman15 | 11.03.2010 12:14
Troci to je na hovno....
takže Šeba musí zaskočit na ten rok, nedá se nic dělat
Osobní profil Trocka | 11.03.2010 10:55
Zdarec všichni. Vzhledem k vleklým zdravotním problémům končím. Jdu na kudlu s kolenem a pak se uvidí. Každopádně minimálně tato sezóna pro mě skončila.
Osobní profil Todd | 03.03.2010 15:04
Přátelák?
Osobní profil Vysmatý Gadžo (neregistrovaný) | 02.03.2010 23:21
Ahoj, prosím Vás, hřiště, na kterém hráváte je volně přístupné? Nebo se dá pronajmou za nějáký poplatek třeba? Chtěli bychom si jen tak zahrát po dlouhé době hokejbal.
Osobní profil Předseda74 | 02.03.2010 9:28
To je fakt dej tam ty zápasy.
Osobní profil Tomas 28 | 02.03.2010 7:40
tady zdechl pes... Sagi napiš aspoň rozpis zápasů do kalendáře
Osobní profil Šeba | 22.02.2010 16:36
Trenál ve čtvrtek na hřišti.
Osobní profil Pipka (neregistrovaný) | 19.02.2010 16:02
Fanklub z Prahy by prosil AKTY )
Osobní profil Sagi | 08.02.2010 11:39
Rome tak se nachystej, uprav se a tak. A jdeš na focení ledna.
Osobní profil Sagi | 02.02.2010 9:30
No favoriti z prvního rozstřelu se začínají prosazovat. Bude to asi zajímavý.
Osobní profil Todd | 02.02.2010 8:21
Krerej teplouš mi dal hlas?

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz