Diskuze
Pro ty které jsem 2.měs.neviděl!Protože sníh nedov.tren.na hřiš.pokračuje tr.v těloc.Info na stránkách HSK !Jelikož začiname za cca 1.měs.(14.3),potěšila by mě vyšší účast. Do 15.3. jarní přisp.(2000)

Hodí se mi to kterýkoliv všední den tak, abysme skončili do 19h. Pokud vymyslíte cokoliv v tomto termínu tak jdu. Jinak bohužel...

Pro Pepa(neregistrovaný).Tebe debile komentovat nebudu
.Troci,tak se hned nerozčiluj
.Já vymýšlet nic nebudu,protože nevím kdy můžeš opustit domov.O víkendu se Ti to nehodí,v pátek navečer taky nemůžeš na florbal.No možná máš čas v těch 6 ráno,ale to opravdu nepůjdu,sorry. 
A nebo můžem jít 21.00 - 24.00 = 240,- Kč/hod. A pak rovnou na Pekandu.

tak já v pátek odpoledne odhrabu sníh na Kamínkách a můžeme si zahrát tam zadarmo

640:4=160 na hlavu. To sice není málo ale snad nikdo nečekal že hala v zimě bude za 50 na hodinu. Za 160 kč na hlavu za 2 hodiny v zimě to jde.
Od začátku sem říkal, že o víkendu se mi to nehodí Pepo. A jestli to stojí 420/hod, tak za to fakt nemůžu. Od 6 ráno asi stejně hrát nepůjdete, takže i v sobotu v poledne to na 2 hodiny bude stát 640,-
Takže se do mě nenávážej a vymysli něco sám 
Jak to tak pročítám,Troci sereš mě.Byl jsi největším iniciátorem tenisu a už máš opět problém.
A za 420 kaček
na hoďku na to seru! 
Kurňa neurážej se, v sobotu nic nenamítals že bys nemohl. Ale každopádně to musí být na 2 hodinky. Za hodinu se tak maximálně rozehrajem.

OK, tak v sobotu v poledne si můžete jít zahrát s předsedou. Už se tady hlásil...
Páč já nemůžu 
Cena krutá! od 17:00 bych to stíhal tak tak! v sobotu dopo popř. v poledne by bylo super
a chtělo by to 2 hodiny 
No právě v sobotu dopoledne je to o dost levnější. A na hodinu to nemá moc cenu troci (jak se na to dívají další dva aktéři?), to chce na dvě hoďky.
O víkendu nemůžu a ve všední den co nejdřív. A jestli jste se dívali na ty jejich stránky, tak hodina stojí 420,-
Tak ve všední den od 17 do 18h? Co na to Josef a jeho nevlastní zpívající bratr ? 
A berete na tenis i kvalitní hráče z první světové 1000?

Buď ve všední den od 17-21h a nebo v sobotu dopoledne.
Sagi, Maca, Pepa: Na jakej termín jsme se vlastně domluvili ?

Zatím jsem nesehnal telefon do haly v Bystrcu, zkuste to někdo najít. Třeba Sagi nebo Maca, ti mají dost času..




to je jako co za anketu?