Diskuze
Ovšem Hujere, ta hrubka v tvým věku.....
Info: Kdo posílá Vaculíkovi nějaké emaili, tak tady má na něho novou mailovou adresu. hsebestova@mistral.cz
Gery tys učil Hudlera nájezd?

http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-kauzy/34196-pozor-hledame-dvojniky-kamaradu-do-deste-sa
-a-lukase.html
super Máco, to už je lepší....
www.super.cz/bulvar/hvezdne-kauzy/34196-pozor-hledame-dvojniky-kamaradu-do-deste-sagiho-a-
hele vy teploušci který gay ma za nick moje jméno???...jestli se nepriznáte tak budu psát goly někomu jinýmu

To Sagi a Šeba :http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-kauzy/34196-pozor-hledame-dvojniky-kamaradu-do-deste-s
Ožralci jedni

sakra není tohle trenér a kapitán?
http://www.stream.cz/video/10/316595-hsk-stare-brno-prsi-prsi
To Lukas45
Ty jsi ale zase registrovanej u nás v "Modré ústřici"
Tak co u tebe dělá Žaneta?

Žaneta je registrovaná, u mě i na webu! Já si svoje nuly vždy musím vychytat.. co ta páska?

takže počítáš že někdy vyhrajeme kontumačně?
Hošani,někdo my z naši střídačky v Kyjově odnesl pásku (šebovku) černou textilní. Potřebuji na údržbu betonů, proto žádám "poctivého" nálezce o navrácení: odměním se jednou vychytanou nulou v sezoně

Oznámení: Neberte si žádný love, vše platí goulí Chmelař.

Ubytování na turnaji v Kyjově bude po 4 a 6 teplouších na pokoji!!!!

Nevim Gery, zavolej p. Dostálovi a zeptej se ho




http://www.super.cz/svet-celebrit/hlidka/34360-kamarad-do-deste-sagi-roztrhane-dziny-za-ni