Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Trocka | 07.10.2009 15:08
Ještěže byl Leo tak zmaštěnej, že nemohl telefonovat !!
Osobní profil Jaranen | 06.10.2009 9:59
Leo
To Ti volal slon z Konga,říkal něco o chobotu
Osobní profil Leo | 05.10.2009 11:29
Tak toto číslo mě volalo jak jsme zapíjeli terezku 2431230292!!!!!!!!!
Toto jsem zjistil:
V poslední době se v České republice množí případy falešných volání a sms.Poškozený většinou zavolá zpět na zmeškané číslo, nebo odpoví na velice pochybnou sms.Za takové neuvážené jednání zaplatí téměř až sto korun.“Na displeji se mi objevil nepřijatý hovor z čísla +2431230292. Myslel jsem, že je to pražské číslo, a tak jsem na něj zavolal. Uslyšel jsem neznámý jazyk a za minutu hovoru zaplatil 95 korun,” stěžuje si v několika internetových diskusích postižený uživatel.Pozor na tyto a podobná čísla:
+2431231251

+23222280625

+2431230292

+2431231254
Osobní profil Jaranen | 02.10.2009 11:46
Přijde malý Pepíček k mamince a ptá se:
Maminko, kdybych býval při narození vylezl z té druhé dírky, jmenoval bych se
Peprdýlek...?
Osobní profil Todd | 01.10.2009 13:41
O čem je řeč chlapci? Rád bych se také přidal na něčí stranu
Osobní profil Horryn@ | 01.10.2009 13:31
Šebo, ja nikomu nevolal??
Osobní profil Leo | 01.10.2009 12:34
Přidávám se taky.
Osobní profil Sagi | 01.10.2009 12:28
Tak tak. Jen ať si to užijí, když na nás udělali takovej hezkej podraz.
Osobní profil Trocka | 01.10.2009 11:19
To je fakt. Napřed to nikdo nechce hrát a když se domluvíme na tom, že nám půjčí na sezónu mládež, tak se najednou přihlásí.... To byl od nich taky pěknej výjeb!!!
Osobní profil Pepa67 | 30.09.2009 21:22
S Vaculíkem ,naprosto souhlasím!
Osobní profil Šeba | 30.09.2009 18:35
Hory,už mě neserte! Mira to necht. hrát a Dost. nám to sám nabídl.Najednou jste se přihlasily.Urč.v tom máš taky prsty. Tak nikomu nevolejte a pěkně si to vyžerte!! Geprd.+Bul. Zdar!!!
Osobní profil Roman15 | 30.09.2009 10:52
takže sis to i fotil?
Osobní profil Trocka | 30.09.2009 10:50
Roman: To je fotograf...
Osobní profil Roman15 | 30.09.2009 10:36
Trocka se byl dokonce nenápadně z povzdálí mrknout jak se to fotí, vidím ho tam v tom zeleným triku
Osobní profil Jaranen | 30.09.2009 10:30
Jako bych se viděl
http://www.youtube.com/watch?v=odB161mTT-w&feature=related
Osobní profil Těrazky (neregistrovaný) | 29.09.2009 22:14
A čo si predstavujetě pod takým slovom " zádumčivý"???
Osobní profil Trocka | 29.09.2009 17:04
Zdarec, přidal jsem do fotogalerie pár obrázků z nedělního focení Citroena. Jen tak pro zajímavost, abyste věděli, proč jsem na zápase byl zádumčivý
Osobní profil Roman15 | 26.09.2009 11:50
Osobní profil Todd | 25.09.2009 8:46
DOST DOBRÝ!!! Mrkněte na to. Důležitý je zvuk tak si ho pusťte.
http://www.youtube.com/watch?v=c7pAvCIxh-0

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery