Diskuze
Leo
To Ti volal slon z Konga,říkal něco o chobotu
Tak toto číslo mě volalo jak jsme zapíjeli terezku 2431230292!!!!!!!!!
Toto jsem zjistil:
V poslední době se v České republice množí případy falešných volání a sms.Poškozený většinou zavolá zpět na zmeškané číslo, nebo odpoví na velice pochybnou sms.Za takové neuvážené jednání zaplatí téměř až sto korun.“Na displeji se mi objevil nepřijatý hovor z čísla +2431230292. Myslel jsem, že je to pražské číslo, a tak jsem na něj zavolal. Uslyšel jsem neznámý jazyk a za minutu hovoru zaplatil 95 korun,” stěžuje si v několika internetových diskusích postižený uživatel.Pozor na tyto a podobná čísla:
+2431231251
+23222280625
+2431230292
+2431231254
Přijde malý Pepíček k mamince a ptá se:
Maminko, kdybych býval při narození vylezl z té druhé dírky, jmenoval bych se
Peprdýlek...?

O čem je řeč chlapci? Rád bych se také přidal na něčí stranu

Šebo, ja nikomu nevolal??

Přidávám se taky.
Tak tak. Jen ať si to užijí, když na nás udělali takovej hezkej podraz.

To je fakt. Napřed to nikdo nechce hrát a když se domluvíme na tom, že nám půjčí na sezónu mládež, tak se najednou přihlásí....
To byl od nich taky pěknej výjeb!!! 
S Vaculíkem ,naprosto souhlasím!

Hory,už mě neserte! Mira to necht. hrát a Dost. nám to sám nabídl.Najednou jste se přihlasily.Urč.v tom máš taky prsty. Tak nikomu nevolejte a pěkně si to vyžerte!! Geprd.+Bul. Zdar!!!
takže sis to i fotil?
Roman: To je fotograf...

Trocka se byl dokonce nenápadně z povzdálí mrknout jak se to fotí, vidím ho tam v tom zeleným triku
Jako bych se viděl
http://www.youtube.com/watch?v=odB161mTT-w&feature=related
A čo si predstavujetě pod takým slovom " zádumčivý"???

Zdarec, přidal jsem do fotogalerie pár obrázků z nedělního focení Citroena. Jen tak pro zajímavost, abyste věděli, proč jsem na zápase byl zádumčivý


DOST DOBRÝ!!! Mrkněte na to. Důležitý je zvuk tak si ho pusťte.
http://www.youtube.com/watch?v=c7pAvCIxh-0



Ještěže byl Leo tak zmaštěnej, že nemohl telefonovat !!