Diskuze
Trocik žije?? dlouho se tu neukázal tak mám pocit jestli se nepokouší o dalšího potomka aby byl v nedostižitelným trháku před všema

Co ta hala? Nevíš jestli trocik už něco zjištoval?
Maco já to bral podle soupisky jak jdou po sobě tady na stránkách. Je tam max. 10 kolonek, tak aby tam mohli být vždy všichni tak je to podvojicích. No holt Šeba bude těžit z toho že seš jeden z favoritů. Vítěz může být stejně jen jeden.

Sagi,musím uznat,že výběr dvojic se ti povedl.Nečekal jsem,že pustíš Šebu.To je pro všechny rána


"Troci" sagi dost snížil váš náskok, raději to doma zataj abyste nešli zas do trháku
Sagi, ještě jednou gratuluju a dík, žes mě v tom nenechal samotnýho a taky přiložils úd k dílu ....

ajo a v knižním vydání to bude,, Trocikova pětka"...

Nene. To si mě pleteš s Trocikem.

a už si dej pauzu prosím tě...
nebo budeš mít zachvilku celou lajnu.. 
Děkan. Sem se snažil.

SAGI-gratulace k druhému prďolovi

Máš to mít.

Sagi, už smaž tu přihřátou anketu a dej nějakou jinou, třeba kdo bude nejlepší brankář na florbale


Všem zdraví a pohodu do "NOVÉHO ROKU"

Chlapci,přetočte si kalendář akcí na leden a přihlaste se na florbal

Rome já ti hlas nedal.
kolik máte pc ve firmě, žes jich tam naflákal tolik.




Nevím,asi leží někde opité