Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Předseda74 | 16.11.2009 22:40
Tak ta výstroj je ideální na saložskou nebo do 1.národky.
Osobní profil Pepa67 | 16.11.2009 19:38
Troci,Ty rychle zapomínáš! Takový věci(už jen kousky) má ještě Maca někde ve sklepě.Kurva v tom se chytala EXTRALIGA!!!!!!
Osobní profil maca20 | 16.11.2009 11:32
Škoda,že neprodává i helmu.To by mohla být bomba
Osobní profil Jaranen | 16.11.2009 11:13
Už to úplně vidím,jak bych si vzal ty betony na led
a hned první střela do palce
Osobní profil Trocka | 16.11.2009 10:13
Jary, to je z antikvariátu ???
Osobní profil Jaranen | 16.11.2009 10:00
Přemýšlím o nákupu nové výzbroje v dobrém stavu
http://sport.bazos.cz/inzerat/4539368/Vyzbroj-brankare.php
Osobní profil Todd | 12.11.2009 8:51
Už jsem se bál,že se na mě zapomnělo
Osobní profil Roman15 | 11.11.2009 11:13
A mě by zajímalo kdo dal hlas mně
Osobní profil Tomas 28 | 10.11.2009 21:15
Sagi prosím tě přestaň hlasovat ze všech počítačů z kterých máš přístup.. a pročs vůbec nezařadil do ankety sebe místo Montyho?? že by obavy???
Osobní profil Pepa67 | 10.11.2009 16:30
Troci,bohužel pamatuji,tři jsi měl vyhraný a pak se vysral ten automat Jo a ty nudle to byl fakt mazec,Mara vypadal jak Vánoce bez dárků
Osobní profil Trocka | 10.11.2009 11:03
Pepi, ty si to nemůžeš pamatovat. Když sem tě porazil aji já, tak tos musel být jak dělo. Asi si dělala čárky Milu
Jinak škoda, že se mi nepodařilo vyfotit Maru u Čang Lího jak mu spadly nudle. Maca říkal, že vypadal, jak když děckovi vezmnou hračky
Osobní profil Roman15 | 10.11.2009 9:25
Já bych dal hlas tobě, za 6 zápasů modrý oko, zlomený nos, vymknutý kotník a čtvery roztrhaný štulpny.
Osobní profil Roman15 | 10.11.2009 9:24
Sagi ty ses někde přihřál ne? Proč soutěžím o bolestýna, když mně nikdy nic nebylo, pokud nepočítám cestu na letiště že by pomsta
Osobní profil Todd | 10.11.2009 8:01
Proč nebyl na stránkách info o Mácových narozkách?Nevěděl jsem o tom.Zase jsem nebyl přítomen a už se asi z těch pokut nevyhrabu
Osobní profil Jaranen | 09.11.2009 23:13
 Malý Pepíček (jak jinak) uměl výborně malovat.
 Ve škole namaloval na zem mezi lavice myš. Paní učitelka ji uviděla a strašne se lekla.Do žákovské knížky napsala: Váš syn dostane dvojku z chování, protože namaloval na zem myš a já se polekala".
Otec odepsal:
"Jen mu tu dvojku dejte!
V neděli namaloval na sporák kundu,já jsem si  spálil čuráka a náš dědek hubu".
Osobní profil Pepa67 | 09.11.2009 18:59
Troci jen tři,Ty zase si nepřidávej ,to je jak s tím gólem kterejs nedal
Osobní profil maca20 (neregistrovaný) | 09.11.2009 17:45
Já myslím,že Sagi.Byl jak dělo
Osobní profil Trocka | 09.11.2009 17:03
Nevíte, kdo trefil tu šipku do displeja ?? Jo a Pepo, dlužíš mě tak 4 panáky, co jsem nad tebou vyhrál
Osobní profil Trocka | 09.11.2009 17:02
Nová fotogalerie z Macových narozek !!
Osobní profil maca20 | 09.11.2009 13:41
Všem teplošům dík za páteční účast.Tak pěknou sobotu jsem dlouho neměl

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery