Diskuze
Troci,Ty rychle zapomínáš!
Takový věci(už jen kousky) má ještě Maca někde ve sklepě.Kurva v tom se chytala EXTRALIGA!!!!!!

Škoda,že neprodává i helmu.To by mohla být bomba

Už to úplně vidím,jak bych si vzal ty betony na led
a hned první střela do palce

Jary, to je z antikvariátu ???

Přemýšlím o nákupu nové výzbroje v dobrém stavu
http://sport.bazos.cz/inzerat/4539368/Vyzbroj-brankare.php
Už jsem se bál,že se na mě zapomnělo

A mě by zajímalo kdo dal hlas mně

Sagi prosím tě přestaň hlasovat ze všech počítačů z kterých máš přístup..
a pročs vůbec nezařadil do ankety sebe místo Montyho??
že by obavy??? 
Troci,bohužel pamatuji,tři jsi měl vyhraný a pak se vysral ten automat
Jo a ty nudle to byl fakt mazec,Mara vypadal jak Vánoce bez dárků

Pepi, ty si to nemůžeš pamatovat. Když sem tě porazil aji já, tak tos musel být jak dělo. Asi si dělala čárky Milu
Jinak škoda, že se mi nepodařilo vyfotit Maru u Čang Lího jak mu spadly nudle. Maca říkal, že vypadal, jak když děckovi vezmnou hračky

Já bych dal hlas tobě, za 6 zápasů modrý oko, zlomený nos, vymknutý kotník a čtvery roztrhaný štulpny.
Sagi ty ses někde přihřál ne? Proč soutěžím o bolestýna, když mně nikdy nic nebylo, pokud nepočítám cestu na letiště
že by pomsta 
Proč nebyl na stránkách info o Mácových narozkách?Nevěděl jsem o tom.Zase jsem nebyl přítomen a už se asi z těch pokut nevyhrabu

Malý Pepíček (jak jinak) uměl výborně malovat.
Ve škole namaloval na zem mezi lavice myš. Paní učitelka ji uviděla a strašne se lekla.Do žákovské knížky napsala: Váš syn dostane dvojku z chování, protože namaloval na zem myš a já se polekala".
Otec odepsal:
"Jen mu tu dvojku dejte!
V neděli namaloval na sporák kundu,já jsem si spálil čuráka a náš dědek hubu".

Troci jen tři,Ty zase si nepřidávej ,to je jak s tím gólem kterejs nedal

Já myslím,že Sagi.Byl jak dělo

Nevíte, kdo trefil tu šipku do displeja ??
Jo a Pepo, dlužíš mě tak 4 panáky, co jsem nad tebou vyhrál 
Nová fotogalerie z Macových narozek !!

Všem teplošům dík za páteční účast.Tak pěknou sobotu jsem dlouho neměl





Tak ta výstroj je ideální na saložskou nebo do 1.národky.