Diskuze
Ne, ne. Tomu se říká Jara

tomu se říká pech

Tak jsem se jebal s videem.Vůbec kamerám nerozumím,software jen v angličtině.6 hodin jsem to skládal dohromady v jeden celek.(Jelo jenom video bez zvuku,pak s chrčením a nakonec i se zvukem,ale ne ve WMplayeru. No a když jsem to měl hotový a chtěl to vložit na stream.cz, tak mi to nevzali,že to má 800 Mb a max. je 500 Mb.Seru na to!!!!!!!!!!!!
Tome,Sagi má pravdu,takže na závěrečnou striptérku s sebou ať to má úroveň

O tom uslyšíš ještě dlouho a mockrát. Asi jako Maca o klapce.

jinak co se týče závěrečné je mi jedno kde bude ale pod lékárnou je to klasika už

Sagi už nic takovýho nebude.. a už o tom nechci slyšet!!
Ale tam nedovolijou Kašlíkovi striptérku.

Pod lékárnou je to nejlepší, tam prý bude zadarmo tatarák a pivo, že Šebo?

Hotovo, přidány další fotky.

Hlavně mi tam chutná.
A trefím pak dom potom, protože mě doprovodíš ty a Horryna.
Když tam teda nic neklofneš a nejdeš po anglicku dostracena dříve.

Musíš vyzkoušet i něco nového
Na Káčku brzo zavírají, ale máš to kousek domů, že?? 
Já chci závěrečnou na KÁČKU! Tam mi chutná

Pepo má to Sagi na mailu, je to na něm teď

Šeba má furt nějaké novinky. Tady už to asi nikoho nepřekvapí!

Romku,dejte tam toho Gerdu nebo se urazí

Pepa to vystihl přesně
Sagi ještě něco nahodí, tam je Todd aspoň třikrát ještě 
Finále je podle nového také na dvě vítězná utkání.
Todde,až budeš mrskat "salošskou" jistě budeš na fotkách jak Zapli





Jary, není to škoda?? Asi tě na tenálu dostanu do tempa