Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil maca20 | 27.05.2010 14:18
Jary, není to škoda?? Asi tě na tenálu dostanu do tempa
Osobní profil Todd | 27.05.2010 13:52
Ne, ne. Tomu se říká Jara
Osobní profil Tomas 28 | 27.05.2010 12:49
tomu se říká pech
Osobní profil Jaranen | 27.05.2010 12:41
Tak jsem se jebal s videem.Vůbec kamerám nerozumím,software jen v angličtině.6 hodin jsem to skládal dohromady v jeden celek.(Jelo jenom video bez zvuku,pak s chrčením a nakonec i se zvukem,ale ne ve WMplayeru. No a když jsem to měl hotový a chtěl to vložit na stream.cz, tak mi to nevzali,že to má 800 Mb a max. je 500 Mb.Seru na to!!!!!!!!!!!!
Osobní profil Pepa67 | 26.05.2010 17:02
Tome,Sagi má pravdu,takže na závěrečnou striptérku s sebou ať to má úroveň
Osobní profil Sagi | 26.05.2010 13:24
O tom uslyšíš ještě dlouho a mockrát. Asi jako Maca o klapce.
Osobní profil Tomas 28 | 26.05.2010 13:20
jinak co se týče závěrečné je mi jedno kde bude ale pod lékárnou je to klasika už
Osobní profil Tomas 28 | 26.05.2010 13:11
Sagi už nic takovýho nebude.. a už o tom nechci slyšet!!
Osobní profil Sagi | 26.05.2010 11:57
Ale tam nedovolijou Kašlíkovi striptérku.
Osobní profil Roman15 | 26.05.2010 11:34
Pod lékárnou je to nejlepší, tam prý bude zadarmo tatarák a pivo, že Šebo?
Osobní profil Sagi | 26.05.2010 10:34
Hotovo, přidány další fotky.
Osobní profil Todd | 26.05.2010 9:18
Hlavně mi tam chutná. A trefím pak dom potom, protože mě doprovodíš ty a Horryna. Když tam teda nic neklofneš a nejdeš po anglicku dostracena dříve.
Osobní profil maca20 | 26.05.2010 8:41
Musíš vyzkoušet i něco nového Na Káčku brzo zavírají, ale máš to kousek domů, že??
Osobní profil Todd | 26.05.2010 8:17
Já chci závěrečnou na KÁČKU! Tam mi chutná
Osobní profil Roman15 | 25.05.2010 21:44
Pepo má to Sagi na mailu, je to na něm teď
Osobní profil Pepa67 | 25.05.2010 21:38
Šeba má furt nějaké novinky. Tady už to asi nikoho nepřekvapí!
Osobní profil Pepa67 | 25.05.2010 21:34
Romku,dejte tam toho Gerdu nebo se urazí
Osobní profil Roman15 | 25.05.2010 21:15
Pepa to vystihl přesně Sagi ještě něco nahodí, tam je Todd aspoň třikrát ještě
Osobní profil Šeba | 25.05.2010 17:52
Finále je podle nového také na dvě vítězná utkání.
Osobní profil Pepa67 | 25.05.2010 16:00
Todde,až budeš mrskat "salošskou" jistě budeš na fotkách jak Zapli

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery