Diskuze
hotovo, sou tam další fotky.

Turnaj jsem taky pro, i když je tam zatím jen jeden celek, protože Buldoci se do té doby ještě šestkrát rozpadnou a na turnaj dojde jen Jašek, Kočařík a dva z Třebíče.
Rome další fotky sem dám zítra, nebyl čas.

Zapli jedině když dodáš bečku a Hory udírnu.

Já sem určitě pro

Na ten turnaj v Brne jsou uz prihlaseni Bulldoci a nejaci slovaci.Mohlo by to bejt zajimave.Co my budem ho hrat taky?

Jary video je supr ,dostaneš cenu Starobrněnská Klapka,osobně předá Máca.

Sagi, ještě ti tam chybí třicet fotek
cenzura nebo co? 
Jihlava vyhrála 4:3, takže už máme soupeře

Sagi, máš na mailu fotky
myslel sem závěrečnou poradu :D:D

Jaro ty seš fakt talent.

Tome klidně můžem, ale bez tebe protože, ty na porady nechodíš!!!

video je super.. dobrá práce Jaro
na poradě bych tě jmenoval hlavním kameramanem HSK
nejlepší je začátek v trabikovi 
Nevím jak vám,ale nejde tam ani zvuk a obraz jen matně.Tak to co vidíte je asi pohled z Trabanta smíchanej se zápasem.
Doufám,že mi pošlete hlasy na Oscara za kameru.
Tímto je pro mě kapitola video uzavřena

tak jsem tam dal to video
http://www.uloz.to/4950778/hsk-orisky-cesta-za-vitezstvim.mpg
Schumi espera en las metas
Bloß nicht zu gewinnen, Zid noch ohne ein Spiel
dej to na uloz.to a my si to stáhnem :-D



Turnaj jistě,HRAJEM!