Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Pepa67 | 09.06.2010 18:43
Hoši, furt drbete Sagiho za fotku a teď jsou tam pouze 2/3 mužstva a nebo mám špatnej PC!
Osobní profil Tomas 28 | 09.06.2010 7:44
Rome tys nemohl kvůli té fotce dospat??
Osobní profil Roman15 | 09.06.2010 7:08
Sagi, napiš mně jak má být velká a já ti ju upravím, ať to trochu vypadá
Osobní profil Tomas 28 | 08.06.2010 21:20
to sagi ne... to ej ten 8 let starej foťák
Osobní profil Roman15 | 08.06.2010 18:01
Sagi, cos udělal s tou uvodni fotkou že je tak rozmazaná?
Osobní profil Jaranen | 07.06.2010 23:19
Ta fotka je fakt dobrá SK hokejbal Jihlava:-)

Jinak, mně se líbilo nejvíc včera v tom baru na Kounicově,ale ono je to jedno,stejně nakonec všude skončí Máca vedle mé Terky
Osobní profil Lukas45 | 07.06.2010 23:19
na fotce je originální Roman v bílém dresu, rozpoznání fotografa :-D
Osobní profil Roman15 | 07.06.2010 21:50
Fotku už má Sagi, ale trvá mu to dlouho, stejně jako než vystřelí v zápase
Osobní profil Lukin87 | 07.06.2010 21:46
FOTO ZMĚNIT!!!!
Osobní profil Lukin87 | 07.06.2010 21:45
Prostě doražte do té Legie,jednou to tam vydržíte a je pokoj,příště to teda bude jinde,POHÁR S SEBOU!!!I VELKEJ!
MISTŘI MISTŘI MISTŘI!!!!
Osobní profil Leo | 07.06.2010 21:37
Co se dá dělat dojdu teda do Legie tak 20:45 (makám), ne že to tam bude jak u suchánků, minule jsem čekal na škopek hodinu Rome Tode držte mě fleka zachlastáme.
Osobní profil Todd | 07.06.2010 21:32
OK
Osobní profil Pepa67 | 07.06.2010 21:17
Robo,rozhodovat se muselo! Kurva ty to furt nechápeš nebo co? Psal jsem ti,kolik tam chtěli zálohu.A co teď.No tak jsme to tam prostě dohokali a hotovo! Až už to neřešte.Kdo chce přijít,příjde.Konec.
Osobní profil Todd | 07.06.2010 20:50
Včera se o ničem rozhodovat nemělo! Anketa o závěrečné byla tady a pro všechny! Ale jak říká Roman, jestli je definitivně rozhodnuto, nemá cenu se o tom dál bavit. Už jsem to taky pochopil Tome28
Osobní profil Tomas 28 | 07.06.2010 20:35
vidíš jak ti to rychle dochází
Osobní profil Roman15 | 07.06.2010 20:33
stačí říct rozhodli jsme my co jsme tam byli a ostatní máte smůlu ne?
Osobní profil Pepa67 | 07.06.2010 20:31
Rome nevím co na to říct,ale Tomáš 28 má pravdu.Kdybys jste tam včera dorazili,tak mohlo být vše jinak
Osobní profil Roman15 | 07.06.2010 20:30
Tome ticho, mluví rada starších
Osobní profil Tomas 28 | 07.06.2010 20:25
Romě měls dojít včera a bylo by
Osobní profil Roman15 | 07.06.2010 20:17
já jen abych věděl, jetli jste napevno rozhodnutí. Jestli jo, nedá se nic dělat a holt to bude tam.

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz