Diskuze
Rome tys nemohl kvůli té fotce dospat??

Sagi, napiš mně jak má být velká a já ti ju upravím, ať to trochu vypadá

to sagi ne... to ej ten 8 let starej foťák

Sagi, cos udělal s tou uvodni fotkou že je tak rozmazaná?

Ta fotka je fakt dobrá SK hokejbal Jihlava:-)
Jinak, mně se líbilo nejvíc včera v tom baru na Kounicově,ale ono je to jedno,stejně nakonec všude skončí Máca vedle mé Terky

na fotce je originální Roman v bílém dresu, rozpoznání fotografa :-D
Fotku už má Sagi, ale trvá mu to dlouho, stejně jako než vystřelí v zápase

FOTO ZMĚNIT!!!!
Prostě doražte do té Legie,jednou to tam vydržíte a je pokoj,příště to teda bude jinde,POHÁR S SEBOU!!!I VELKEJ!
MISTŘI MISTŘI MISTŘI!!!!
Co se dá dělat dojdu teda do Legie
tak 20:45 (makám), ne že to tam bude jak u suchánků, minule jsem čekal na škopek hodinu
Rome Tode držte mě fleka zachlastáme. 
OK
Robo,rozhodovat se muselo! Kurva ty to furt nechápeš nebo co? Psal jsem ti,kolik tam chtěli zálohu.A co teď.No tak jsme to tam prostě dohokali a hotovo! Až už to neřešte.Kdo chce přijít,příjde.Konec.
Včera se o ničem rozhodovat nemělo! Anketa o závěrečné byla tady a pro všechny! Ale jak říká Roman, jestli je definitivně rozhodnuto, nemá cenu se o tom dál bavit. Už jsem to taky pochopil Tome28

vidíš jak ti to rychle dochází

stačí říct rozhodli jsme my co jsme tam byli a ostatní máte smůlu ne?

Rome nevím co na to říct,ale Tomáš 28 má pravdu.Kdybys jste tam včera dorazili,tak mohlo být vše jinak

Tome ticho, mluví rada starších

Romě měls dojít včera a bylo by

já jen abych věděl, jetli jste napevno rozhodnutí. Jestli jo, nedá se nic dělat a holt to bude tam.




Hoši, furt drbete Sagiho za fotku a teď jsou tam pouze 2/3 mužstva a nebo mám špatnej PC!