Diskuze
Dobře Roman!
ta Legie je divná, je to tam jak na nádraží....hlasuju taky pro Káčko

Nebo třeba Káčko? To je lokál panečku.

Já jsem se těšil na tataráka!!! Taky je tam lepší spojení domů.
No nic. Tak nepůjdu. 
Robo,kašli na to. To máš přece jedno kde se pobliješ,né?

Si pučím.

Tak to je pitomý. I Fouska je to trapný. Já tam klidně ty prachy zavezu.

Robo,protože,včera když jsme to chtěli objednat,tak chtěli 200kč zálohu na osobu!! A 4 tisíce u sebe nikdo neměl

Proč je to v posrané legii, když v anketě vyhrál bar pod lékárnou?!?!
Takže "MISTŘI"! 11.6.2010 V 18:00 závěrečná v Legii.
Heslo : HLOBIL
Pro ty co neví kde to je : http://www.restauracelegie.cz/
Mistři !!!!!!
Příjezd mistrů do Brna je plánován mezi 17h až 18h .
Již teď se zaplňuje nám. Svobody,kde bude přivítání našich borců.
Oslavy pak proběhnou v týmovém tradičním klubu
http://www.redcatclub.cz/

Tak u toho videa Mistři námazu, jsou pěkně slyšet střevní problémy našeho střelce při příchodu na střídačku

Pepo, tvůj gól jsem si opět nechtěně vymazal





Káčko je luxusní lokál s geniálním