Diskuze
Zdravim, pls je nekde v Bohunicich volne pristupne hriste na hokejbal,staci mensi, kde by se dalo si trochu zastrilet na branku? Dejte pls vedet. Diky Milan
Já mám pocit, že jsem byl celý zápas někde v luftu a nikdy ne tam, kde jsem měl být

Gerdo, ty máš na té fotce obě nohy v luftu. Dokonalá momentka

Jaro hoď sem nějáký ty videa
.. ty z hokejbalu myslím 
něco tam natáčel, ale při jeho štěstí měl celou dobu a objektivu krytku
Jara tam natáčel? Na jedné fotce se mi zdálo, že má v ruce kameru.

Sagi máš v mailu pár dalších fotek, tak je pak nahoď

Dejte tam nějaké fotky, kde jsem já. Samej Zaploš. Tak jste přihřátí vy dva bukanýři?

a to jsem si většinu jeho fotek schoval pro sebe

Fotky vypadají super
Ale proč je všude Zaplík,to je nějaké podezřelé 
Rome fotky dobrý.... bdueš nám dělat fotografa protože v útoku to stejně stojí za prd focení ti jde líp

Je to tam.

Sagi to má na mailu, jak bude mít čas tak to nahodí

Rome, kdy to tam tak budeš dávat? Už jsi vstal z postele?

... řekl Pavel Vítek

dík, ale stejně jsi Luděk Bukač
Rozměr je jedno.

Maximální povolená velikost jednoho nahrávaného obrázku je 500 kB. Povolen je pouze formát JPG.

Sagi, napiš mně rozměr a velikost fotek, co se sem dává, já ti to zmenším a pošlu



Přátelák?