Diskuze
díky zlato

Všechno nejlepší Pavlovi Vítkovi k svátku

to je jasný

No jo Rome každej den se do tohodle mailu nedívám. Ale aji tak by se to nestihlo když to pošlou 30 odpoledne a 1 už to musíš potvrdit.


Sagi tak nám tady nedělej chutě když jsi to zmastil!
Došla mě pozvánka na X-CAR CUP 2010, který proběhne v Kyjově 21.-22. srpna.
Bohužel jsem to zjistil až včera a došlo mě to 30.7. a nejpozději do 1.8. se to mělo potvrdit.

Zahajovací trenink na sezónu 2010/2011
29.července v 17:30h.

V pátek to padá!!!
Zbyňďo, já mám doma pořád tu pirátskou třicítku a kolu. Tak se stav na panáka k Toddovi. Ale nahlaš se dopředu, abych neměl nějakou návštěvu

Tak to je dost

Já ti taky přeju všechno nejlepší Zbyňďo.

tak přeju všechno nejlepší, hodně zdraví k svátku Zbyňku

http://www.hbcflyersjihlava.wz.cz/fotografie/Napsali/Original/2010_09_tisk.jpg
Rome, celá fotodokumentace je super.

Jinak doufám že jsem fotil naposledy a budu moct hrát. Ale jsem rád, že fotky se líbily

to je super

Přihlášená mužstva k 12.6.2010 :
1. HBC Prešov (SVK)
2. HBK Bulldogs Brno (CZE)
3. MAC Eagles Brno (CZE)
4. Team Zehenthof (AUT)
5. HBC Ideal Okno Seals Brno (CZE)
6. HBK Kyjov (CZE)
7. HBC Slza Třebíč (CZE)
8. HSK Staré Brno (CZE)
Kapacita turnaje je již naplněna, proto na další přihlášky nebude brán zřetel. Děkujeme za pochopení.
!Oznámení!
HSK Staré Brno je 8 účastníkem turnaje.




Skupina na turnaj Bison:
1. MAC Eagles Brno
2. HBK Kyjov
3. SK Prešov
4. HSK Staré Brno