Diskuze
Sagi,to je přístupů za poslední dny!
A stačí k tomu DEBAKL a jeden rozbitej nos 
Já se zlobím,protože pravdu si nenapsal,jsi lhář!!! Vidělo to daleko více lidí ne jen ty!
jakou furt hokejku v obličeji? Hráč vletěl do brankoviště našeho hráče zhodil na našeho golmana a spadl taky a dal si prostě o tyčku jelikož brána byla posunutá jen u tyčky kde se zrovna válel,nějaký divný nemyslíš? Prostě se takový věci stávaj bohužel a hráči přeji brzké udzravení

Pepo67, žádnej balet ani šachy ani draci, jen sem napsal pravdu a tak se nezlob prosím

pro xxx: Tak když ti do toho nic není,tak tady furt neotravuj s kokotinama! Nikdo hokejku v obličeji neviděl ani rozhodčí jen ty! To je nějaký divný asi seš zaujatej! A synka dej třeba na balet nebo ho nauč pouštět draka!
pro Nehráč: ta hokejka v obličeji, to jsi opravdu neviděl nebo nechtěl vidět? Jestli neviděl,tak jsi asi byl na jiným zápase než já a jestli nechtěl vidět, tak ti to vyvracet nebudu, jen by mě zajímalo jak by jsi se zachoval kdyby se to stalo tobě,jestli by jsi poté stále tvrdil že sis to udělal o tyčku...nechci se zastávat nikoho ale tohle bylo evidentní seknutí hokejkou přes obličej ale vlastně mě do toho nic není a mě se to nestalo a tak mě jen udivuje že se něco takového děje při sportu, na který jsem chtěl dát svého syna, toť vše...
Tome vždyť ho nech

No co vím tak ne vy ale prej jeden váš hráč a on už ví za co
nevím za co bysme měli jít před disciplinárku

S Nehráčem souhlasím naprosto s každým slovem!
Panové nic mi nějak dotoho není ale slyšel jsem že váš tým de před disciplinárku
Omlouváme se za výlevy našeho nesvéprávného paciennta,
který si říká švára. Jeho profilové foto mluví za vše
" target="_blank">http://www.mac-eagles.banda.cz/profil/31598/

Dovoluji si sem napsat několik svých postřehů.
1.Přivožralej magor, to je trochu tvrdé nařčení.
2.Prohra 1:7 a říkat tomu (švara)že jste prohráli se štěstím. To je opravdu úsměvné. To je stejné jak když boxer prohraje v prvním kole KO a řekl by že soupeř měl prostě jen víc štěstí!
3.To co se stalo tomu hráči bylo nepříjemné, ale já to také viděl (xxx) a opravdu si to udělal o tyčku, když se snažil natlačit před branku. Hokejkou soupeře to v žádném případě nebylo. A snad tam byli dva fundovaní rozhodčí z nichž jeden p. Dostál který by si určitě nenechal poškodit svou soutěž tím že by jako něco neviděl.
4.Co já vím tak Eagles si vždycky jen stěžovali, machrovali a ještě nikdy nic nedokázali. A o tom svědší i to co předvedli za hru tu poslední třetinu, která byla z jejich strany ubohá a nedalo se na ni dívat.

jj jak říkáš přesně jsi to vystihnul šikovnej chlapec

já vím, stačí se zeptat kdo z Eagles má zvláštní školu.
neboj mě poznáš

tak si to prosím tě napiš na čelo, ať tě pak na hřišti poznám
já totiž žádnýho šváru neznám, nemůžu si pamatovat každýho blbajojo můžem si vo tom povykládat jméno je švára(lidi ví), a byla to reakce na ty keci!!zajimavý goliš se jevil jako celkem rozumnej člověk..ale tyto keci mě vytáčí..jak může vůbec něco mlet vo tom co se dělo nad ním??vím to moc dobře ze svých zkušeností že chytáš balón a neřešíš co se děje kolem!!keci!!a přezkoušet to můžem já se tomu nebráním klidně bez výstroje nemam problem!!
Byl jsem na hřišti a mluvil s JD.Takže v sobotu hrajem v Olmiku v neděli volno ,příští týden v Třeb. pak se uvidí.



Lukin87...stál sem kousek od toho a jak ten hráč nahrál obránci na střelu a šel před bránu a jak šel před tu bránu,tak dostal žlutou nebo nějakou takovou podobnou barvou hole do obličeje...ale jak sem psal nic mě po tom není,jen mě zaskočila debata o té tyčce protože se o tom tam bavilo víc lidí že to vidělo s tou hokejkou ale nebudu to už dál rozebírat, jen sem napsal co sem viděl a tak jestli to tady někomu vadí,tak už se k tomu vyjadřovat nebudu protože sem se přišel podívat kvůli svýmu malýmu abych věděl jak to chodí na hokejbale a docela mě to zaskočilo,toť vše...