Diskuze
Jelikož se jedná o Staré Brno je nutné hlasovat "pěti" hvězdičkami

Bobříno no mladýmu jak se to vezme
Poprosím kluky aby hodnotili

Zdravím, kdybyste chtěli pomoci mladému fotografovi, prosím o Vaše hodnocení pár foteček, které jsou z Vašeho zápasu. (Když budou vysoko, budou vystaveny v galerii
)
Díky
" target="_blank">http://brnenskysportvobjektivu.cz/fotogalerie/hokej#

Chlapi, hlaste se na závěrečnou, ať víme kolik objednat míst

Takže hotovo na závěrečnou byla zvolena Lékárna.

jo je Robo,ale né na závěrečnou

Káčko je super!!!

Jo a káčko je rovnou zamítnuto.

Nová anketa na závěrečnou po podzimní části. Přijímají se další návrhy.

Robo tvoje rekordy už nikdo nepřekoná

Robo dobře,jak jinak vždyť se nic nestalo
Debakl to nezměnilo 
Jak dopadla disciplinárka?

taky nedojdu
Zítra na trenál nepříjdu. škola

omlouvam se ale na trenal ve stredu nedojdu-mam zapas na salosske.

Hřiště už je opravené!Trenál necháme na tu středu 17.30,protože ve čt. mám DK.Eagles mají tr.až 19.30.Jo a vypadá to ,že příští tyden ještě Okříšky.
Bůhví jakou fazolu si lízal ty starej prasáku.

Od soboty od rána jsem téměř nejedl. Hrozně ten jazyk štípe i když piju. Mami au,au. Možná konečně trochu zhubnu

Já jsem byl dnes na chyrurgii.V sobotu jak jsem dostal do rypáku tím míčkema a kousl se fest do jazyku, tak tam mám díru jak velká fazole.Dali mi tam dnes 4 stehy. A u oběda mi všechny vypadly. Tak nevím




Mladýmu gratulace k dnešním narozeninám