Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Pepa67 | 19.12.2010 15:04
Mladýmu gratulace k dnešním narozeninám
Osobní profil Pepa67 | 19.12.2010 15:02
Jelikož se jedná o Staré Brno je nutné hlasovat "pěti" hvězdičkami
Osobní profil Lukin87 | 19.12.2010 12:15
Bobříno no mladýmu jak se to vezme
Poprosím kluky aby hodnotili
Osobní profil MaD (neregistrovaný) | 19.12.2010 9:15
Zdravím, kdybyste chtěli pomoci mladému fotografovi, prosím o Vaše hodnocení pár foteček, které jsou z Vašeho zápasu. (Když budou vysoko, budou vystaveny v galerii )
Díky
" target="_blank">http://brnenskysportvobjektivu.cz/fotogalerie/hokej#
Osobní profil maca20 | 25.11.2010 12:04
Chlapi, hlaste se na závěrečnou, ať víme kolik objednat míst
Osobní profil Sagi | 22.11.2010 17:51
Takže hotovo na závěrečnou byla zvolena Lékárna.
Osobní profil Pepa67 | 18.11.2010 22:44
jo je Robo,ale né na závěrečnou
Osobní profil Todd | 18.11.2010 22:37
Káčko je super!!!
Osobní profil Sagi | 18.11.2010 21:45
Jo a káčko je rovnou zamítnuto.
Osobní profil Sagi | 18.11.2010 20:38
Nová anketa na závěrečnou po podzimní části. Přijímají se další návrhy.
Osobní profil Leo | 12.11.2010 20:08
Robo tvoje rekordy už nikdo nepřekoná
Osobní profil Pepa67 | 12.11.2010 18:22
Robo dobře,jak jinak vždyť se nic nestalo Debakl to nezměnilo
Osobní profil Todd | 12.11.2010 17:32
Jak dopadla disciplinárka?
Osobní profil Dvoři#89 | 10.11.2010 17:12
taky nedojdu
Osobní profil Mara27 | 09.11.2010 11:07
Zítra na trenál nepříjdu. škola
Osobní profil Bestiální truhlář | 08.11.2010 23:21
omlouvam se ale na trenal ve stredu nedojdu-mam zapas na salosske.
Osobní profil Šeba | 08.11.2010 20:24
Hřiště už je opravené!Trenál necháme na tu středu 17.30,protože ve čt. mám DK.Eagles mají tr.až 19.30.Jo a vypadá to ,že příští tyden ještě Okříšky.
Osobní profil Horryn@ | 08.11.2010 18:16
Bůhví jakou fazolu si lízal ty starej prasáku.
Osobní profil Todd | 08.11.2010 17:53
Od soboty od rána jsem téměř nejedl. Hrozně ten jazyk štípe i když piju. Mami au,au. Možná konečně trochu zhubnu
Osobní profil Todd | 08.11.2010 17:51
Já jsem byl dnes na chyrurgii.V sobotu jak jsem dostal do rypáku tím míčkema a kousl se fest do jazyku, tak tam mám díru jak velká fazole.Dali mi tam dnes 4 stehy. A u oběda mi všechny vypadly. Tak nevím

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz