Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Sagi | 04.04.2011 19:40
Letošní Kýtokap 2011 se koná v termínu 24-26.6.
Hlašte se do ankety, ať víme kolik nás bude a můžeme popřípadě kádr na turnaj vhodně doplnit.
Osobní profil Lukin87 | 04.04.2011 13:48
Jiří neboj, jak bude čas tak vždy dojde, jak bude Play Off a dobrej špíl tak dojde natáčet,takže vše je domluveno
Osobní profil Trocka | 04.04.2011 10:41
Fotky jsou fakt úžasný, chtělo by to fotografa častěji!
Osobní profil maca20 | 03.04.2011 22:20
Fotky super!
Osobní profil Lukin87 | 03.04.2011 12:16
Sagi hoď to do fotogalerie
Osobní profil Pepa67 | 03.04.2011 10:14
Moc hezký fotky,je vidět,že to dělal profík!
Osobní profil Lukin87 | 02.04.2011 22:34
http://mad75.rajce.idnes.cz/Hokejbal/

Fotky HSK-Eagles
Osobní profil Tomas 28 | 30.03.2011 21:49
Brabe hrát za nás můžeš, ale aby sis moc neohrál baldu
Osobní profil Brabec (neregistrovaný) | 30.03.2011 6:38
chtěl jsem tady trochu rozehřát tu diskuzi, nikdo nic nenapíše
Osobní profil Pepa67 | 29.03.2011 16:38
Brabe,ty ses asi trošku přihřál,né?
Osobní profil Brabec (neregistrovaný) | 29.03.2011 10:00
Chci se zeptat, jestli bych nemohl za vás hrát buzici
Osobní profil Sagi | 04.03.2011 23:07
Jaro ty vole to nesmíš chytat v hokejbalové helmě.
Osobní profil Roman15 | 04.03.2011 21:54
nevidět tě Jaro s tím monclem tak nevěřím, to se může stát jen tobě
Osobní profil Jaranen | 04.03.2011 21:19
Tak hoši,asi 3 týdny jsem mimo. Včera mi propálily pukem mřížku a mám 7 stehů. Musíte dát do brány paletu, to vyjde nastejno
Osobní profil Jaranen | 03.03.2011 8:20
Ne Toníku, většina z nás chodila jen na VŘSR s lampiónama.
Osobní profil Antonín (neregistrovaný) | 02.03.2011 9:25
nechodí z vás někdo na VŠŘ-LPSS?
Osobní profil Jaranen | 14.02.2011 9:38
Pro velký zájem akci ruším, nevím podle čeho bych vyřadil ty co chtějí jet a nemůžou z důvodu kapacity ubytování
A už mě nepřemlouvejte !
Osobní profil zid78 (neregistrovaný) | 13.02.2011 14:23
já myslel pojedu jak namydlenej blesk, kdybych řekl doma, že jedu
Osobní profil Leo | 12.02.2011 17:28
Tome tys byl jasnej, Jara to myslel na nás ostatní.
Osobní profil zid78 (neregistrovaný) | 10.02.2011 18:16
jaro,ja pojedu

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery