Diskuze
Jiří neboj, jak bude čas tak vždy dojde, jak bude Play Off a dobrej špíl tak dojde natáčet,takže vše je domluveno
Fotky jsou fakt úžasný, chtělo by to fotografa častěji!

Fotky super!
Sagi hoď to do fotogalerie
Moc hezký fotky,je vidět,že to dělal profík!

Brabe hrát za nás můžeš, ale aby sis moc neohrál baldu

chtěl jsem tady trochu rozehřát tu diskuzi, nikdo nic nenapíše

Brabe,ty ses asi trošku přihřál,né?

Chci se zeptat, jestli bych nemohl za vás hrát buzici

Jaro ty vole to nesmíš chytat v hokejbalové helmě.
nevidět tě Jaro s tím monclem tak nevěřím, to se může stát jen tobě

Tak hoši,asi 3 týdny jsem mimo. Včera mi propálily pukem mřížku a mám 7 stehů. Musíte dát do brány paletu, to vyjde nastejno

Ne Toníku, většina z nás chodila jen na VŘSR s lampiónama.
nechodí z vás někdo na VŠŘ-LPSS?
Pro velký zájem akci ruším, nevím podle čeho bych vyřadil ty co chtějí jet a nemůžou z důvodu kapacity ubytování
A už mě nepřemlouvejte !

já myslel pojedu jak namydlenej blesk, kdybych řekl doma, že jedu

Tome tys byl jasnej, Jara to myslel na nás ostatní.
jaro,ja pojedu




Letošní Kýtokap 2011 se koná v termínu 24-26.6.
Hlašte se do ankety, ať víme kolik nás bude a můžeme popřípadě kádr na turnaj vhodně doplnit.