Diskuze
Video ještě bude i s prvního špílu jen jak se k tomu dostanu tak to sem hodím.
Sagi hoď do kalendáře sobotu

Fotografovi dík za super fotky a video, všem ostatním za celou sezónu!! Těším se v sobotu jak to zapijem
!připojuju se, fotky super
a my taky super 
Výsledek super, fotky super prostě vše super

Samo,že 2:0 a čekal z Oltecu někdo něco jinýho?

Přesně tak SAgi 2:0 hotovo nazdaaaaaaaaaaaaaaaaar
2:0, 2:0 A ABY SE TO NEPLETLO TAK OPĚT 2:0
(beeropět super fotky...díky

jj hoši moc díky!!!
stručně a jednoduše 2:0
Hoši díky 
tak sme první no a cooooooooooooooo no acooooooooooooo no aco hej hej , všichni na závěrečné a pořádně to rozjedem, a Badi jak sem slíbil zavřem Borsa

...a ještě jsem si dovolil, krátké videojko (na delší nebyl čas,páč jsem fotil že
) Vaší korunovace.
http://www.youtube.com/watch?v=AJAT3IaI-Ck
Zdravím,
tak nejdřív GRATULACE k titulu!!
A zase sem si dovolil...z vlastní zahrádky...pár foteček
http://mad75.rajce.idnes.cz/MAC_Eagles_-_HSK_Stare_Brno_2.finalovy_zapas_15.5.2011/
Ve fotogalerii jsou již fotky od Martina Dvořáka.
Pokud si někdo troufáte je otextovat dejte vědět a uvolním vám na to práva.
tak se ohol, ať Radyho nepoškrabeš, až mu dáš francina

Rome na procházky budeš mít dost času od června
a já mám procházky dávno za sebou
a se Zaplim půjdem tak akorát do hospody 
Romanticky trhat fialky,
s lehkostí Lukina šlehat přes půlky

Ale Lukyne, v sobotu jdeš s Pepou na tu procházku. Úplně vidím jak ti trhá fialky a říká něco romantickýho

to je tolik co za život v centrum lize




Chlapci velká gratulace,ale to se dalo čekat,nic nového.Hodně štěsti v KHL v sobotu si dám s váma Jaromíra na ledu