Diskuze
Byl sem v Bulharsku
mrzí mě, že sem nevyděl tvůj výkon
Skočils zase do manťáku?? 
Pavle nejedem. Máme turnaj v Brně.

Tome to já nevymýšlím, to je tvoja klasická výmluva. A my máme natrénováno z Kýtokapu. "Kdes byl jako zase!!!"

Nazdar chlapy jedete 27. a 28.8. na turnaj do Hradce Králové?

Sagi vymyyli si už něco lepšího
toto používám v zimě a ne v létě
počkej až tě zase vymotám na buly 
Tome ale bude foukat vítr, takže ty budeš mít stejně kašlik.

Sagi dej to do kalend.
Tome začínáme ve čt. 11.8 v 17.30.
kdy začneme trenovat duchodci??
musíme se připravit na turnaj 

kdo by s 3 promilema fotil ??
leda letištní fotograf. 
Poprvé na velkým hřišti?Hm,tak to fakt nebylo zlé!Byl to příjemně strávený víkend
.Fotky? Nevím o tom,že by někdo od nás něco fotil! 
přesně tak ale na to že jsme nebyli vůbec sehraný a některý z nás hráli poprvé na velkym hřišti jsme překvapili sami sebe
Takže zase za rok
A to už od vás snad nedostanem tolik
Jo a nemá někdo z vás fotky ze zápasu s váma?No a nic Pavle42,jen více potrénovat

A my čtvrtý no a cóó

Tak sme zase první no a cooooo. Super turnaj kluci
Tak jsme zase první
no a co 
No ale přišels o hodně, protože jsme měli bývalýho extraligovýho golmana a to se jen tak nebude opakovat. A když trochu potrénuje a opráší starý časy tak na sezonu se bude hodit.
Ale odhlásil jsem se včas





Tome, příště si vem k moři pravidla českého pravopisu