Diskuze
Nestihl jsem to a to mám nový tenisky

No já jen že ses přihlásil na trenink jako první a asi zaspals nebo co.

Sagi včera byla sobota!

Rome včera byl čtvrtek!

co jde mě ti ukážu dneska na trenalu ... pokud se nebojíš a příjdeš teda

Kdo přijde 26.8 na trenál muže si věci nechat v šatně.Nemusí je pak tahat v sobotu.
kdyby jel ten troleják až na hříště....

Tome a tobě jde co?

Buď rád Rome, že můžeš autem aspoň do Bohunic. Představ si, kdybys musel trolejákem

tak tam zkus zaparkovat a pak zkus nějákou právní kličku... to ty umíš narozdíl od hokejbalu

co to jako je, že na ten turnaj se nesmí autem nahoru? to mám jít tu štreku pěšky?

Ne za 5 míčků zn.Mercator

do buldoků za Jaška

taky mně vyměň

Kurňa budu muset někam do antikvariátu abych je sehnal.

Do 15.9 příspěvky!Aby bylo na novou sezonu.Klasika-2000 kčs......
Volali Šebovi že by chtěli aby jsme dojeli.
Ale samozřejmě pivo bylo jako křen, akorát ten vrchní byl nějakej divnej.

No jasně, minule ti tam chutnalo, tak se chceš vrátit na místo činu co?

V kalendáři je 21-22.8. možný turnaj, podle toho kolik by nás jelo. Hlaste se co nejdříve ať se může dát vědět do Kyjova.




Čau chlapi. Hrál jsem hokejbal v Kralupech nad Vltavou a docela úspěšně, letošní sezonu jsem také hostoval v první národce za pražskou Hostivař. Tento rok nastupuji na univerzitu do Brna a nerad bych s hokejbalem skončil. Víkendy, kdy budu doma bych sice hrál u nás,ale to by mi nestačilo. Takže se chci zeptat jestli je možnost si v Brně někde zahrát. Je mi 20 let.
Dík Michal