Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Michal (neregistrovaný) | 26.08.2010 10:48
Čau chlapi. Hrál jsem hokejbal v Kralupech nad Vltavou a docela úspěšně, letošní sezonu jsem také hostoval v první národce za pražskou Hostivař. Tento rok nastupuji na univerzitu do Brna a nerad bych s hokejbalem skončil. Víkendy, kdy budu doma bych sice hrál u nás,ale to by mi nestačilo. Takže se chci zeptat jestli je možnost si v Brně někde zahrát. Je mi 20 let.

Dík Michal
Osobní profil Roman15 | 23.08.2010 12:18
Nestihl jsem to a to mám nový tenisky
Osobní profil Sagi | 22.08.2010 21:32
No já jen že ses přihlásil na trenink jako první a asi zaspals nebo co.
Osobní profil Roman15 | 22.08.2010 17:13
Sagi včera byla sobota!
Osobní profil Sagi | 20.08.2010 14:07
Rome včera byl čtvrtek!
Osobní profil Tomas 28 | 19.08.2010 8:12
co jde mě ti ukážu dneska na trenalu ... pokud se nebojíš a příjdeš teda
Osobní profil Šeba | 18.08.2010 19:32
Kdo přijde 26.8 na trenál muže si věci nechat v šatně.Nemusí je pak tahat v sobotu.
Osobní profil Roman15 | 18.08.2010 14:55
kdyby jel ten troleják až na hříště....
Osobní profil Roman15 | 18.08.2010 14:54
Tome a tobě jde co?
Osobní profil Todd | 18.08.2010 14:17
Buď rád Rome, že můžeš autem aspoň do Bohunic. Představ si, kdybys musel trolejákem
Osobní profil Tomas 28 | 18.08.2010 13:19
tak tam zkus zaparkovat a pak zkus nějákou právní kličku... to ty umíš narozdíl od hokejbalu
Osobní profil Roman15 | 18.08.2010 11:29
co to jako je, že na ten turnaj se nesmí autem nahoru? to mám jít tu štreku pěšky?
Osobní profil maca20 | 10.08.2010 11:42
Ne za 5 míčků zn.Mercator
Osobní profil Roman15 | 10.08.2010 11:05
do buldoků za Jaška
Osobní profil maca20 | 10.08.2010 10:41
taky mně vyměň
Osobní profil Sagi | 09.08.2010 21:13
Kurňa budu muset někam do antikvariátu abych je sehnal.
Osobní profil Šeba | 09.08.2010 20:02
Do 15.9 příspěvky!Aby bylo na novou sezonu.Klasika-2000 kčs......
Osobní profil Sagi | 09.08.2010 17:43
Volali Šebovi že by chtěli aby jsme dojeli.
Ale samozřejmě pivo bylo jako křen, akorát ten vrchní byl nějakej divnej.
Osobní profil maca20 | 09.08.2010 16:59
No jasně, minule ti tam chutnalo, tak se chceš vrátit na místo činu co?
Osobní profil Sagi | 09.08.2010 16:52
V kalendáři je 21-22.8. možný turnaj, podle toho kolik by nás jelo. Hlaste se co nejdříve ať se může dát vědět do Kyjova.

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery