Diskuze
Hovno na káčku. Závěrečná proběhne v Holiday a účet ať si vyřeší Gerda s účtárnou.

To budeš mít na Káčku drahý, teploušu

Holiday zůstává! Jupí

Cena štulpen je 365,- Kč. Bohužel nám neposunuli logo a ještě tam nechali Holidey
V sobotu je donesu 
Psal Jura Dostál:
Z důvodu nedostatku hokejbalových rozhodčích je v sobotu 18.9. začátek utkání V Centrum ligy č. V001 mezi HSK Staré Brno a HBC Ideal Okno Seals Brno posunutý na 12h.
Příští týden v sobotu začátek (18.9.14.00 Seals)
sobota 18.09.2010 14:00 Staré Brno - Seals Brno
sobota 25.09.2010 14:00 Okříšky - Staré Brno
atd.
Luki na to čekám jak na smilování!!!

kua kdy bude ten vymr... rozpis

Tak jestli já sem byl trošičku vožralej, tak potom Jelda s Montym byli na šrot.

Sagi,byl jsi jen trošičku

Já vám dám že sem byl ožralej.
Až jednou budu tak to poznáte.

Romane,uklidni se! Já jen,že bylo dost divné,že jsi v sobotu vše odehrál v pohodě i semifinále s Třebíčí a pak jsi v klidu odešel s tím,že už hrát nebudeš. Dosti záhadné a komické!

Napiš něco Pepi! A klidně se do těch simulantů obuj

Článek? ani se mi nechce! Zapli všechno dopadlo super a musel bych komentovat ty co měli údajně kotník,koleno atd. Sagi byl možná vožralej,ale odehrál celej turnaj a v pohodě!!!

Luki trošku jsme se snažili.

Pepi nechces napsat clanek?Sagi radci ne on byl porad ozralej

Dobrá práce kluci!!!!




http://www.hbcflyersjihlava.wz.cz/