Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Tomas 28 | 17.10.2010 20:12
http://www.hbcflyersjihlava.wz.cz/
Osobní profil Sagi | 17.09.2010 13:08
Hovno na káčku. Závěrečná proběhne v Holiday a účet ať si vyřeší Gerda s účtárnou.
Osobní profil maca20 | 17.09.2010 10:01
To budeš mít na Káčku drahý, teploušu
Osobní profil Todd | 17.09.2010 9:13
Holiday zůstává! Jupí
Osobní profil maca20 | 17.09.2010 8:13
Cena štulpen je 365,- Kč. Bohužel nám neposunuli logo a ještě tam nechali Holidey V sobotu je donesu
Osobní profil Trocka | 16.09.2010 14:39
Psal Jura Dostál:
Z důvodu nedostatku hokejbalových rozhodčích je v sobotu 18.9. začátek utkání V Centrum ligy č. V001 mezi HSK Staré Brno a HBC Ideal Okno Seals Brno posunutý na 12h.
Osobní profil Šeba | 10.09.2010 16:58
Příští týden v sobotu začátek (18.9.14.00 Seals)
Osobní profil Pepa67 | 09.09.2010 21:11
sobota 18.09.2010 14:00 Staré Brno - Seals Brno
sobota 25.09.2010 14:00 Okříšky - Staré Brno
atd.
Osobní profil Lukin87 | 08.09.2010 9:32
Luki na to čekám jak na smilování!!!
Osobní profil Bestiální truhlář | 08.09.2010 0:43
kua kdy bude ten vymr... rozpis
Osobní profil Sagi | 31.08.2010 9:12
Tak jestli já sem byl trošičku vožralej, tak potom Jelda s Montym byli na šrot.
Osobní profil Pepa67 | 30.08.2010 19:31
Sagi,byl jsi jen trošičku
Osobní profil Sagi | 30.08.2010 17:50
Já vám dám že sem byl ožralej. Až jednou budu tak to poznáte.
Osobní profil Pepa67 | 30.08.2010 16:16
Romane,uklidni se! Já jen,že bylo dost divné,že jsi v sobotu vše odehrál v pohodě i semifinále s Třebíčí a pak jsi v klidu odešel s tím,že už hrát nebudeš. Dosti záhadné a komické!
Osobní profil Todd | 30.08.2010 7:43
Napiš něco Pepi! A klidně se do těch simulantů obuj
Osobní profil Pepa67 | 29.08.2010 23:01
Článek? ani se mi nechce! Zapli všechno dopadlo super a musel bych komentovat ty co měli údajně kotník,koleno atd. Sagi byl možná vožralej,ale odehrál celej turnaj a v pohodě!!!
Osobní profil Sagi | 29.08.2010 21:30
Luki trošku jsme se snažili.
Osobní profil Bestiální truhlář | 29.08.2010 19:39
Pepi nechces napsat clanek?Sagi radci ne on byl porad ozralej
Osobní profil Lukin87 | 29.08.2010 19:23
Dobrá práce kluci!!!!

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz