Diskuze
No tak to si Pepo se Zaplošem užijete

Josef tak tos posral
. Jdeš za mě na procházkuBukanýr seš ty ty oblíbenej sportovče. Pepa je v práci (školení)

tak ste bukači vy, Sagi a Pepa

jak kuli tobě Pepo? Máš spací nemoc nebo jdeš v pátek slavit? :-D já si už domluvil procházku odpoledne

OK
Rome uklidni se,změna je kvůli mě! A pochybuju,že sis již dnes něco domluvil

Rome to je změněný na žádost Starýho Brna.

To je lofas, furt to mění. Člověk si něco domluví a pak je všechno jinak, ať to tam kruci napíše, až to bude vědět jistě teda.
Todde změna
:sobota 14.05.11 14:00 Brno HSK Staré Brno vs MAC Eagles Brno.Dík Šebosobota 14.05.11 10:00 HSK Staré Brno:MAC Eagles Brno
neděle 15.05.11 10:00 MAC Eagles Brno:HSK Staré Brno
sobota 21.05.11 10:00 HSK Staré Brno:MAC Eagles Brno
HBC Slza Třebíč MAC Eagles Brno 3:4 (2:1, 0:2, 1:1)
Gerdo gratuluju, at se holkám daří.
Gery,malé hodně štěstí a hlavně zdraví a vám pevné nervy zdraví nej.nahrávač všech dob Psotič s celou family

Kluci děkuju. Tento víkend nestihám. Ale po finále bychom mohli zajít na Káčko.Co říkáte? Dáme třeba kofolu a tak...
Tome, možná by jí byl ten dres co vozíš za oknem :-)
Gery gratuluju :-)
taky Gratuluju Gerdo... a až vyhrajeme Letos znova ten BISON cup tak dáme udělat dres pro tvou malou

Gery gratulace. Tak ju pořádně zapij.

Robo gratulace!!!!





Roman na salosske 14+8