Diskuze
Bezkonkurenční fotky . Troci je tam důkaz, že jsi číhal u tyčky
A mladej zavazel fotografovi
Ty vole, dle těch fotek jsme fakt fešáci 
Opět super práce!

Fotky ze špílu od prvotřídního fotografa
http://mad75.rajce.idnes.cz/HSK_Stare_Brno_-_HBK_Kyjov/
cumel jsem na NHL

Hm,Zapli 7:07 na netu? Tak buď ses vrátil z "Korzára" a nebo se chystáš do kostela

vsichni dneska skonci a my budem jeste hrat ten dalsi vikend

HBC Flyers Jihlava"JVSK Slza Přibyslavice8:1(2:0,3:0,3:1)
HBC Slza Třebíč:SK Jihlava B 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
Eagles:Olomouc 5:2
kdo se ještě nenahlásil na turnaj má teplotu
Tu hru si nech, my už tady svoje gejmblery máme: Gerda, Horyna, Jelda....
Ahoj,
Doporučuji ti skvělou internetovou hru, která mě velmi chytila. Vedeš zde svůj vlastní tým a hraješ s ním proti reálným hráčům z celého světa. Přidej se také, nebudeš litovat!
http://www.powerplaymanager.com/r459087/
Tak tady máme vysvětlení
:
Důvod této změny je zcela jednoduchý :
Kyjov v sobotu hraje doma utkání MČR mladších žáků a trenér i oba rozhodčí jsou kmenoví hráči jejich seniorského mužstva, tudíž by v sobotu nemohli hrát.
Protože dle řádů (i mého přesvědčení) je práce s mládeží prioritou, považuji toto opatření za adekvátní dané situaci, už jen proto, že se nic protahovat
nebude. Počátek semifinále dle propozic je naplánován na sobotu 30.4. a utkání HSK vs Kyjov tento termín nikterak neovlivní.
Děkuji za pochopení a přeji pěkný den.
S pozdravem JD

Nevím proč,ale začínáme až v neděli ve 14.00 v Brně.
jj Sagi,moc pěkné...

Něco pro inspiraci.
http://www.1hbcsvitavy.cz/index.php/fotogalerie/category/9-08?start=20
Kýtokap nějak netáhne!




Zapli nebreč, trošku ses spletl. Všichni neskončili a hraje se dál.