Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Todd | 22.09.2011 9:03
Takový nájezdy dělá Sagi do mantinelu
Osobní profil Lukin87 | 21.09.2011 17:04
Kluci tady máte velikostní tabulku podle té firmy, kde se to bude dělat.
http://www.xfer.cz/velikostni-tabulky/98-a1447285/?tabulka=98
Osobní profil Petr Hubáček (neregistrovaný) | 21.09.2011 12:06
Toto jsem si schovával na 3. nájezd, ale nakonec to nebylo potřeba... tady tu parádičku si nechám až na play off
http://www.youtube.com/watch?v=x1VEcZHN0ZI&feature=player_embedded
Osobní profil Sagi | 20.09.2011 18:53
Luki, možná by to fakt chtělo jestli nemá nějakej ten vzorek. Protože je fakt že někdy je xl dobrý a někdy taky je to jako m.
Osobní profil Roman15 | 20.09.2011 18:51
jsem pro malý číslo vepředu. Vzadu snad jen nahoře třeba nápis HSK Staré Brno, číslo bych tam nedal
Osobní profil Lukas45 | 20.09.2011 17:30
JJ na trenále to bude lepší ale určo bych černou obtáhl znak, číslo i písmena aby se to zvýraznělo. Něco pod název klubu by taky nebylo špatné, třeba rok založení jak říkal Maca..
Osobní profil Lukin87 | 20.09.2011 15:34
Tomi číslo se na týmovým tričku nedává dozadu,chce to dopředu to vypadá líp, ale jak říká gerda ve čtvrtek na trenále, ať si to každej promyslí a dáme konečné resumé jak to bude vypadat. Ať to kamošovi zadám a hotovo.
Osobní profil Todd | 20.09.2011 15:32
Probral bych to na trenále. Tam budeme zase všichni. Kdo tam nebude, tak ať pak drží hubu a nosí to třeba naruby.
Osobní profil Tomas 28 | 20.09.2011 15:23
jak říkal Chmelík, možná bych to čílo dal radši na záda a nebo ještě na rukávy by to šlo... ale podřídím se jak to bude chtít většina ať to máme stejný
Osobní profil Lukin87 | 20.09.2011 15:07
Hoši všechno se doladí,jen potřebuju vědět co tam ještě má kamoš dát ať je to komplet,potřebuju rozhodující slovo. Hockeyball změníme na Hokejbal, to je pravda, je to tak lepší.Čísla bude mít samozřejmě každej svoje. Takže mě napište rozhodující slovo jak to tričko chcete,ať se to nemění na poslední chvilku když už bude pozdě.
Osobní profil Roman15 | 20.09.2011 9:26
Máco, najdu někde rozměry toho trička? Kdyby ne, asi vemu jedno a jedno.
Osobní profil maca20 | 20.09.2011 8:46
Souhlas s Romanem dal bych tam hokejbalový klub. Jen nevím jestli by číslo nemělo být na levo a na druhe straně rok vzniku. Ale jinak dobrý, beru 4xL
Osobní profil Roman15 | 20.09.2011 7:23
www.hokejbal.cz, ne hockeyball.cz, takže hokejbalový klub
Osobní profil Roman15 | 20.09.2011 7:21
jak je velký XXL? jestli je to od wonga, XL bude malý. A beru červený, 2x a místo hockeybal nebo co bych tam napsal hokejbal, copak jsme v americe?
Osobní profil Todd | 19.09.2011 23:31
Chci 3 červená XL se svým číslem, ne s Jeldovým!!!
Osobní profil Mara27 | 19.09.2011 23:23
no já bych chtěl třeba jedno bílý a jedno červený...to by nešlo?
Osobní profil Pepa67 | 19.09.2011 23:22
XL 3ks
Osobní profil Lukin87 | 19.09.2011 22:45
Kluci,nechal bych to asi tak,nebo jako můžem tam dát ještě na záda třeba poslední 3 V-Centrum Ligy jako vítězi,ale jak chcete. Hlavně bych chtěl aby každej napsal kolik kusů a velikosti.Ať jsou co nejdřív
Osobní profil Lukas45 | 19.09.2011 22:44
možná bych nechal dát číslo na záda aji pod název...
Osobní profil Pepa67 | 19.09.2011 21:42
Tome,dobrej nápad,ale od roku 1988 se to tam asi nevleze to by Lukin musel nechat udělat pláště a né trika

Kalendář akcí

« 06 / 2026 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery