Diskuze
Kluci tady máte velikostní tabulku podle té firmy, kde se to bude dělat.
http://www.xfer.cz/velikostni-tabulky/98-a1447285/?tabulka=98
Toto jsem si schovával na 3. nájezd, ale nakonec to nebylo potřeba... tady tu parádičku si nechám až na play off
http://www.youtube.com/watch?v=x1VEcZHN0ZI&feature=player_embedded
Luki, možná by to fakt chtělo jestli nemá nějakej ten vzorek. Protože je fakt že někdy je xl dobrý a někdy taky je to jako m.
jsem pro malý číslo vepředu. Vzadu snad jen nahoře třeba nápis HSK Staré Brno, číslo bych tam nedal
JJ na trenále to bude lepší
ale určo bych černou obtáhl znak, číslo i písmena aby se to zvýraznělo. Něco pod název klubu by taky nebylo špatné, třeba rok založení jak říkal Maca..Tomi číslo se na týmovým tričku nedává dozadu,chce to dopředu to vypadá líp, ale jak říká gerda ve čtvrtek na trenále, ať si to každej promyslí a dáme konečné resumé jak to bude vypadat. Ať to kamošovi zadám a hotovo.
Probral bych to na trenále. Tam budeme zase všichni. Kdo tam nebude, tak ať pak drží hubu a nosí to třeba naruby.

jak říkal Chmelík, možná bych to čílo dal radši na záda a nebo ještě na rukávy by to šlo... ale podřídím se jak to bude chtít většina ať to máme stejný

Hoši všechno se doladí,jen potřebuju vědět co tam ještě má kamoš dát ať je to komplet,potřebuju rozhodující slovo. Hockeyball změníme na Hokejbal, to je pravda, je to tak lepší.Čísla bude mít samozřejmě každej svoje. Takže mě napište rozhodující slovo jak to tričko chcete,ať se to nemění na poslední chvilku když už bude pozdě.
Máco, najdu někde rozměry toho trička? Kdyby ne, asi vemu jedno a jedno.
Souhlas s Romanem dal bych tam hokejbalový klub. Jen nevím jestli by číslo nemělo být na levo a na druhe straně rok vzniku. Ale jinak dobrý, beru 4xL
www.hokejbal.cz, ne hockeyball.cz, takže hokejbalový klub

jak je velký XXL? jestli je to od wonga, XL bude malý. A beru červený, 2x a místo hockeybal nebo co bych tam napsal hokejbal, copak jsme v americe?
Chci 3 červená XL se svým číslem, ne s Jeldovým!!!
no já bych chtěl třeba jedno bílý a jedno červený...to by nešlo?

XL 3ks
Kluci,nechal bych to asi tak,nebo jako můžem tam dát ještě na záda třeba poslední 3 V-Centrum Ligy jako vítězi,ale jak chcete. Hlavně bych chtěl aby každej napsal kolik kusů a velikosti.Ať jsou co nejdřív

možná bych nechal dát číslo na záda aji pod název...
Tome,dobrej nápad,ale od roku 1988 se to tam asi nevleze
to by Lukin musel nechat udělat pláště a né trika 



Takový nájezdy dělá Sagi do mantinelu