Diskuze
Trika beru 2 xl .Bílé nechci.
Jo Luke dobrý.. možná bych jen dal obrys písma černou, aby to víc vyniklo..Možná by nebylo špatné i bílé tričko s červeným nápisem..

Lukine pěkný triko jen to číslo je nějaký divný.

Gerdo hrajem ,mluvil jsem s JD.
Luxi dobrý,ale zas půlka lidí bude mít problém se souborem.pdf

Sagi,hoď to do fotogalerie a je pokoj! Stejně budou furt remcat

Kluci máte tady odkaz tak se mrknite tady, pokud by měl někdo ještě nějakej nápad co tam dát tak napište, v jednoduchosti je síla.
http://leteckaposta.cz/801276837
Maco, tys prodal nějaký kočky, že chceš jenom 3 kousky???

Bude to obyčejná bavlna
Todde nevím o co se jedná? Já to v kalendáři mám: http://www.hsk-starebrno.banda.cz/kalendar/24-09-2011/
Luki, asi by to chtělo vzorek.Myslím nepotisknuté triko, aby všichni viděli na co se to bude tisknout. Já budu chtít min. 3 ks.
Pepino, chybí tam náš zápas v Přibyslavicích. Je nějaká změna? Nebo se špatně dívám?

ty seš buzna
já sem o žádných tričkách neslyšel, ale jestli nějáký budou, chci taky
díkTrička týmový ,víš kašlik

no jaký? náký hezký? klidně vemu dvě :-D
jaký trička?
Kluci dávám dohromady nějak ty trička, tak se ptám kdo by měl zájem,ať přibližně vím kolik jich udělat. Cena bude do max 100 Kč.
Jasnačka





trička sou super, ale jinak trošku prázdný... co na záda napsat sezonu po sezoně, jaká se hrála liga a na kolikátým místě se skončilo... je to jen nápad.. taková historie.. a tričko chci červený