Diskuze
Že by nová hymna místo JALOVCA
Reklama na znak Starého Brna
http://www.extra.cz/ruda-z-ostravy-to-natrel-klusovi-s-krajcem-podivejte-se-na-tuhle-vtipn
Todde to má být jako vtipný nebo co?
http://www.super.cz/220882-jak-starnou-kamaradi-do-deste-sagvan-tofi-vypada-o-patnact-let-
Dík

nvm estli ste to uz videli nebo ne http://www.youtube.com/watch?v=UFrPuqY6eiQ

Maci, vše nej k svátku. Teroušek

On nás někdo fotil??no to je paráda

Díky Teroušku, jseš zlatíčko.

Leo, pěkný "děvky" tam chodijou, co?

Maci,vše nej k dnešním narozkám. Terka

letos nic moc hrušky, asi by to chtělo týmovou poradu a fotku

Díky Jirko, fotky jsou na rozdíl od našich výkonů fakt perfektní !!!

super fotky!

Eagles Brno vs Staré Brno
http://hsk.rajce.idnes.cz/Hokejbal_MAC_Eagles_Brno_-_HSK_Stare_Brno_6_4/
Staré Brno v.s Jundrov - fotodokumentace
http://hsk.rajce.idnes.cz/Hokejbal_HSK_Stare_Brno_-_HBC_Jundrov_4_2_1_0%2C_2_0%2C_1_2/


Foto z utkání HSK Staré Brno - Eagles Brno:
http://hsk.rajce.idnes.cz/Hokejbal_HSK_Stare_Brno_-_MAC_Eagles_Brno_12_0_1_0%2C6_0%2C5_0/