Diskuze
Josef, přeměř se
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/243842/dalsi-objev-ceskych-vedcu-gay-se-pozna-p
Troci, nebyl jsi vidět v telce jak "fandíš"!
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/obrazem-brnem-prosel-pochod-za-dobre-padnouci-podprNainstalujte si to Šeba to bude kontrolovat
http://rungo.idnes.cz/sports-tracker-endomondo-a-runtastic-dwh-/behani.aspx?c=A140326_1958
Olomouc se odhlásil ze soutěže.

Jo, Tacheca......

Pepi, nepřipomíná ti to něco ????
http://brno.idnes.cz/opilce-nasli-v-brne-0al-/brno-zpravy.aspx?c=A131227_144610_brno-zprav
Rome, dík

Josef, všechno nejlepší k svátku

Na ten veteránskej turnaj jedu.

Předsedo má se hlasovat pro Špačoura

42,24

44,17
Má ho tam: Marek Spacek (HC Orli Znojmo) (41.51%)

Hoši, dejte hlas mladýmu Špačourovi, dík
http://www.erstebankliga.at/de/youngstar_wahl/ys_wahl_02_2014
Teď sem se dobře pobavil

to je celej Jara

Fakt bomba

jo a mrknite se, jak jel Jarek závod na kajaku
http://www.natocvideo.cz/videa/videa/mezinarodni-zavody-na-kajacich-chorvatsku-2013/
Tak mě tu vestu rovnou dejte...





Rome, já v poho prošel! Aspoň jsem zjistil, že nejsem přihřátej! No, ale ty se ani měřit nemusíš...u tebe je to tutovka!